Доній заявив, що опозиціонери "увійшли до таємної конституційної більшості" регіоналів

Дата публікації
Перегляди
3714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Доній заявив, що опозиціонери "увійшли до таємної конституційної більшості" регіоналів

Доній заявив про "таємну конституційну більшість" / Фото: Сегодня

Нардеп Олесь Доній закликав опозиціонерів зізнатися, хто таємно ввійшов до конституційної більшості Партії регіонів.

Народний депутат Олесь Доній заявив, що в Раді звідкілясь з'явилася "таємна конституційна більшість депутатів". Під час голосування за членів Вищої Ради юстиції за регіонала Володимира Колесниченка проголосували 309 нардепів.

"309 голосів у ВР- це прихована конституційна більшість? Мало хто звернув увагу на результати таємного голосування у ВР за членів Вищої Ради юстиції. Найбільше Партія регіонів хотіла бачити членом Вищої Ради юстиції Володимира Колесниченка. І на таємному голосуванні Володимир Колесниченко набрав... 309 голосів! Як не рахувати, але одних лише голосів фракцій Партії регіонів та КПУ для такої захмарної кількості не вистачить... Звідки з'явилася така кількість таємних голосів? Хтось може з опозиційних політиків пояснити голосування опозиціонерів за Володимира Колесниченка? Хтось може взяти на себе відповідальність за це голосування? Хтось може чесно зізнатися, що він голосував за Володимира Колесниченка? Це що, означає, що у Партії регіонів є таємна конституційна більшість?", - обурився Доній.

Як відомо, конституційна більшість у Верховній Раді (300 та більше голосів депутатів) дозволяє вносити зміни до Конституції

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
3714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація