Донька Черновецького до будинку в Конча-Заспі купила затоку

Дата публікації
Перегляди
6600
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донька Черновецького до будинку в Конча-Заспі купила затоку

У Конча-Заспі активно йде будівництво маєтку Христини Черновецької

Залив біля будинку за 3,5 мільйони вже обгородили сіткою з дна доверху.

Поки мерська донька Христина Черновецька із другим чоловіком у Москві плекає новонароджену дитину, в елітній Кончі-Заспі під Києвом для неї будують гігантські хороми, повідомляє ТСН.Особливе.

Роботи на ділянці у 60 соток біля дамби в Конча-Заспі не припиняються навіть у вихідні. Будівельники не охоче йдуть на розмову. Кажуть лише, що працюють наші хлопці і найняла їх господарка на київському залізничному вокзалі. Та поговорити з робітниками, які не дуже скидаються на українців, не вдалося.

Триповерховий будинок дивної архітектури зводять для Христини Черновецької. Про це розповів ТСН.Особливе маклер Микола, який родає будинок по сусідству.

"Це, по-перше, знають всі... Це будує вона. Це всі знають, в цьому і вся фішка, що тут Христина Черновецька", - каже маклер і пропонує стати сусідом доньки мера хоч завтра за 2 мільйони 300 тисяч доларів.

Розповідає, що за цю ціну покупець отримує 22 сотки землі, майже повністю готовий і мебльований будинок, вихід до води.

Навпроти майбутнього обійстя Христини Черновецької теж усе на продаж. Порожню сотку тут ріелтори оцінюють у 40 тисяч доларів. Ділянка та вже зведені споруди доньки мера вартують 3,5 мільйони.

Там все зараз завалене будматеріалами. З дороги видно головну споруду з пласким дахом. Наразі її облицьовують чорною плиткою. За парканом можна побачити готовий гостьовий будинок. Посередині двору у розпалі ще одне будівництво – найімовірніше тут буде критий басейн. Коли Черновецька гулятиме входини, робітники тримають у таємниці.

З протилежної від дороги сторони широкі сходи ведуть прямо до води. Місцеві кажуть, що затоку уже теж викупили – і показують сітку, якою обгородили воду з дна до самого верху. Донедавна ця територія була заповідною.

Востаннє доньку мера на будівництві бачили ще торік. Розлучившись із колишнім київським чиновником В'ячеславом Супруненком, якого зараз розшукує Інтерпол, Христина виїхала жити у Москву. Там вдруге одружилася і минулого тижня народила четверту дитину.

За кордоном, і з новою супутницею життя, нині і батько Христини. У дворі білосніжного будинку Леоніда Черновецького журналісти побачили лише двох охоронців, які засмагали у гамаку, смакуючи напої.

Палац для мерської доньки

Палац для мерської доньки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6600
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація