Донька Мороза перші великі гроші заробила, помивши голову дружині олігарха

Дата публікації
Перегляди
7178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донька Мороза перші великі гроші заробила, помивши голову дружині олігарха

Онуки спікера до маминого салону навіть на практику не проситься

Зараз стрижка у її салоні краси коштує найменше 800 гривень.

Свого часу донька відомого політика Олександра Мороза - Руслана - могла дозволити собі, взагалі не шукати роботи. Але вона працювати почала ще зі студентських лав. Трудовий стаж розпочинала вчителькою. Сьогодні ж стиліст-перукар та бізнес-леді працює ще наполегливіше. Єдине табу на роботу - вихідні. Їх вона цілком присвячує родині, повідомляють журналісти ТСН-Особливе.

Руслана Мороз завжди хотіла мати власні гроші. І не соромилася будь-якої роботи.

"Прийшла в театр, а мені сказали, що зарано по віку, і вони не мають права мене взяти. Потім відмовили і в магазині посуду. Напевне через те, що мала дитина була", - згадує донька екс-спікера.

Вона з усмішкою пригадує, як заробила перші, великі на той час для неї, гроші.

"Одна з дружин нашого відомого олігарха дала мені 20 доларів за те, що я їй голову помила. Я це дуже добре запам'ятала", - каже Руслана.

Тепер Руслана Мороз сама підбирає персонал для мережі власного елітного салону краси, а зробити в неї зачіску коштує найменше 800 гривень. І сьогодні вона вже не звертає уваги на розмови, що всього досягла завдяки батькові.

"Щоб я не казала, це все рівно буде бездоказово. А зараз у мене є об'єктивні результати оцінки роботи. У мене є міжнародні премії".

Онуки колишнього спікера теж почали заробляти перші гроші у дитинстві, і без допомоги відомих родичів.

Син Олександр навчається в інституті, на другому курсі. Себе бачить у готельному бізнесі. Поки до маминого салону навіть на практику не проситься. Каже, що вона дуже вимоглива.

Сама Руслана розповідає, що наполегливо трудиться, бо любить роботу. І в цьому секрет її успіху. А ще її допінг - рідні. Адже вони нею пишаються.

"Мене батько не схвалював тільки один раз у житті, коли я пішла на гурток – як це українською? Барабанщиць", - розповіла донька Мороза.

Читайте також:

Рудьковський пішов від Мороза

Мороз об'єднається з дев'ятьма партіями

Депутати готові потрапити у Раду "хоч тушкою, хоч опудалом"

Рудьковського виключили з політради Соцпартії

Дата публікації
Перегляди
7178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація