Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допит у конструктивній атмосфері: швейцарська прокуратура поспілкувалася з депутатом ВР

До слідчих завітав керівник Федерації футболу України.

У Швейцарії відбувся допит президента Федерації футболу України Андрія Павелка. Його підозрюють у погрозах на адресу журналіста Арно Беда, повідомляє DT.ua.

Члена виконавчого комітету УЄФА і депутата Верховної Ради запросили до прокуратури швейцарського міста Поррантрюї. "Я підтверджую, що допит відбувся в конструктивній атмосфері", - сказала прокурор Лорі Рот і відмовилася від подальших коментарів.

ВідеоНАЗК та НАБУ перевіряють діяльність Павелка на посаді голови ФФУ

Пограти у футбол із картонною фігурою депутата Верховної Ради України, президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, під стінами НАЗК усім охочим запропонували сьогодні громадські активісти. Таким чином вони підтримали антикорупційний орган, на який, за їхніми словами, тисне Павелко та його оточення. 

НАЗК та НАБУ перевіряють діяльність Павелка на посаді голови ФФУ

Відомо, що прокурор видала припис зацікавленим сторонам дотримуватися конфіденційності до завершення розслідування.

Арно Беда вивчав діяльність Павелка близько шести місяців. Українець опинився під підозрою в розтраті 4 млн євро коштів УЄФА і виведення 1,5 млн євро в офшор в ОАЕ. Швейцарський журналіст подав позов до прокуратури через погрози, які надійшли 7 листопада минулого року з номера, який може належати Павелку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції