Дорогою на Донбас та назад у Росію місія ОБСЄ недорахувалася половини вантажівок "гумконвою"

У звіті ОБСЄ ідеться, що на пункт пропуску через кордон приїхали лише 62 транспортні засоби.

У звіті місії ОБСЄ ідеться, що в Україну, а також назад через російський пункт пропуску через кордон "Донецьк" проїхали 62 транспортні засоби "гумконвою". А раніше РНБО повідомляла, що загалом заїхали 124 автомобілі. Тож половина з них невідомо куди поділася або ж заїхала на територію України і повернулася назад у РФ повз офіційних спостерігачів.

"8 січня 2015-го о 8:30 (за московським часом) російський конвой, що складається з 62 транспортних засобів, прибув до пропускного пункту "Донецьк" (Росія). Вантажні автомобілі були перевірені російськими прикордонними та митними службами. Всі автомобілі повернулися назад у Російську Федерацію 9 січня о 3:28. Це був дванадцятий російський конвой", - уточнили в місії ОБСЄ.

Хоча в Києві кажуть, що "гумконвой" таки був 11-м за рахунком.

У повідомленні ОБСЄ ідеться, що "гумконвой" складався" із 53 вантажівок, двох автомобілів супроводу, одного логістичного транспортного засобу, п'яти допоміжних машин і однієї швидкої допомоги. Усього - 62 транспортні засоби.

Раніше Рада нацбезпеки і оборони України повідомила, що "гумконвой" складається із 124 автомобілів. Про подібну цифру заявляли і в російському МНС. Тож виходить, що половина вантажівок "гумконвою" заїхала на Донбас без перевірок і таким же чином виїхала. Раніше РНБО не раз повідомляла, що РФ завозить на окуповану територію Сходу України озброєння для бойовиків та найманців.

Черговий «гумконвой» з Росії перетнув український кордон

Понад сотню російських вантажівок перетнули кордон України. Так званий гуманітарний конвой попри заборону української влади в'їхав до Луганської області. Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста не брали участі у його формуванні та не оглядали вмісту вантажівок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: