Доставити силою Корбана до Києва дозволив суддя, який карав Автомайдан і порушував присягу

Микола Чаус фігурував у судових процесах над учасниками Революції Гідності.

Санкцію на примусове медичне обстеження лідера партії УКРОП Геннадія Корбана видав суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус.

Про це повідомив один із захисників Корбана Олексій Шевчук.

За даними адвоката Шевчука, щодо судді було відкрито дисциплінарне провадження. Також була рекомендація звільнити його за порушення присяги. "Це той суддя, який ухвалював рішення щодо подій часів революції. У мене є побоювання, що цим суддею керують у ручному режимі", – сказав Шевчук.

Як вдалося встановити, 3 лютого минулого року Чаус позбавив на півроку права на керування транспортним засобом активіста Автомайдану Костянтина Вельтищева. При цьому у Вельтищева були свідки, які заперечували офіційні звинувачення.

6 жовтня цього року Вища рада юстиції рекомендувала звільнити за порушення присяги п'ятьох суддів, які виносили рішення під час Революції Гідності, серед яких також був і Чаус. Відповідне запрошення він отримав 30 вересня 2015 року.

17 грудня Вища рада юстиції відклала розгляд дисциплінарної справи відносно Чауса, тому що він прибув через хворобу.

У 2010-2012 роках також була спроба звільнити Чауса з займаної посади. Причина – недотримання норм законодавства при розгляді судової справи.

Нагадаємо, напередодні, 24 грудня, у квартирі лідера УКРОПу був проведений новий обшук. Згодом стало відомо, що Корбана вивезли в невідомому напрямку. Згодом стало відомо, що політика доставили до Центрального госпіталю СБУ. У четвер, 24 грудня, лікарі діагностували у нього загострення ішемічної хвороби серця у результаті отриманого стресу.

Наразі політика направили на обстеження в інститут Амосова в Києві. Кілька годин він чекав у столичному Бюро судмедекспертизи на приїзд представника ГПУ, який приїхав в бюро близько 13 годин і привіз документи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: