Дострокові вибори до Верховної Ради необхідні Кремлю - Парубій

Спікер ВР вважає, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що дострокові вибори до Верховної Ради необхідні Кремлю.

"Я можу говорити про це відповідально, бо маю доступ у тому числі до закритих даних, які я отримую з часів, як був ще секретарем РНБО. Я можу твердо сказати, що тема дестабілізації України є однією з ключових тем для Кремля у його тактиці гібридної війни", - сказав він в ефірі ток-шоу "Право на владу".

За словами Парубія, плани Кремля щодо України складаються з двох частин: активізація дій на Сході України і дестабілізація усередині країни за допомогою дочасних виборів у Раду.

Спікер ВР зазначив, що російська влада вважає, що у найближчі чотири місяці Україна є найбільш вразливою, оскільки у ключового партнера України – у США – йде кампанія з виборів президента і американська еліта зайнята цим питанням. Тому, на думку Парубія, Росія буде нарощувати активізацію бойових дій на Сході та водночас домагатиметься дострокових виборів в український парламент.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко раніше заявляв, що дострокові президентсько-парламентські вибори в Україні призведуть до катастрофи.

"Країна стоїть на дуже небезпечному рубежі. Ще кілька місяців тому дострокові президентсько-парламентські вибори були фактично реалією. Я глибоко переконаний – як людина, як громадянин – що дострокові вибори призведуть до катастрофи в цій крані. Якщо ми зараз отримаємо чергове внутрішнє збурення – країна може розлетітися", - сказав Луценко.

ВідеоКремль зацікавлений у дочасних виборах до Ради – Парубій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: