Довгий відреагував на подання щодо зняття з нього недоторканності

Нардеп готовий зустрітися з прокуратурою в суді.

Нардеп Олесь Довгий запевнив, що не боїться втратити депутатську недоторканність.

Про це він заявив, коментуючи повідомлення керівника САП Назара Холодницького щодо підписання подання про зняття недоторканності з нього.

"Претензії правоохоронців коментувати не стану, бо жодні офіційні документи ні від київської прокуратури, ні від САП до мене не надходили. Дізнався про те, що відбувається, зі ЗМІ. Скажу поки лише одне - ніколи не ховався за депутатським імунітетом. Йшов на вибори, обирався в парламент не заради недоторканості. І через два з половиною роки після виборів продовжую відкрито і чесно дивитися в очі своєму виборцю", - наголосив він.

За словами Довгого, він готовий сам звернутися до своїх колег по сесійній залі, щоб вони проголосували за "подання, яке нібито вніс Холодницький".

"Мені нема чого бояться і нічого приховувати. Дискутувати зі слідством за допомогою фейсбуку не стану. З представниками прокуратури зустрінемося в суді", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, Довгого збиралися допитати у НАБУ в рамках розслідування провадження щодо записів Онищенка про нібито підкуп нардепів. Однак він не прийшов.

Зазначимо, прокуратура нині розслідує справу про виділення землі в Києві у 2007-2009 роках, у якій фігурує прізвище Довгого.

Залиште свій коментар