Довибори до Верховної Ради на Прикарпатті: голова ОВК розповів про ситуацію з підрахунком голосів

Довибори до Верховної Ради на Прикарпатті: голова ОВК розповів про ситуацію з підрахунком голосів

Фото: Право на владу

Підрахунок голосів супроводжується скандалами.

Нині в Окружній виборчій комісії №87 на Прикарпатті відбувається перерахунок голосів на окремих дільницях.

Про це в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" розповів голова ОВК №87 Андрій Лозинський.

"Сьогодні ми завершили підрахунок протоколів дільничних виборчих комісій - усіх 117 виборчих комісій 87-го округу. Від 16 години учорашнього дня, коли я став головою Окружної виборчої комісії, ми здійснили підрахунок всіх протоколів дільничних виборчих комісій. Зараз ми здійснюємо перерахунок голосів виборців на 20 дільничних виборчих комісіях. Рішення про це було ухвалене минулим складом ОВК, минулим керівництвом ОВК. Зараз якраз триває процес перерахунку голосів ДВК в онлайн-режимі", - розповів Лозинський.

Він уточнив, що "в залі ОВК присутні виключно члени ОВК, члени ДВК, перерахунок голосів яких здійснюється в цей момент, а також представники ЗМІ. Жодних політиків в залі ОВК немає".

Нагадаємо, голоси на довиборах до Верховної Ради у 87-му окрузі на Прикарпатті рахують скоро як п’яту добу. Переможець досі не визначений. Різниця між першим та другим місцем — кілька сотень голосів. До Надвірної з Києва прилетів десант "слуг народу". Одіозний нардеп Микола Тищенко тут вже і кандидатам погрожував, і доводив до істерики членів комісії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація