Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дрібні гроші в гаманцях депутатів ВР: політики насилу пояснили, що можна зробити з гривнями та копійками

Але згадати, кого зображено на дрібних банкнотах, не зумів майже ніхто.

Новина про заміну паперових грошей дрібних номіналів монетами спонукала журналістів дізнатися, чи позначиться це якось на українських депутатах. Їх запитували про наявність купюр від однієї до десяти гривень, а також монет у гаманцях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардепу Юрій Береза швидко видобув купюри, а от його співрозмовник Тетерук показав ювілейну монету в 10 грн від НБУ, присвячену Дню добровольця. Легко знайшла в гаманці одну гривню Бахтєєва.

Відео"Ні копійки в кишені": ТСН заглянула в гаманці народних обранців

Почувши про відмову від дрібняків, ТСН вирішила ревізувати гаманці народних обранців і навіть знайшла там дрібні гроші. Але не всі депутати погодились показати вміст своїх кишень.

"Ні копійки в кишені": ТСН заглянула в гаманці народних обранців

Натомість депутат Новінський зізнався, що вже й не пам’ятає, коли тримав дрібні гроші в руках. "У мене взагалі ні копійки нема в кишені. У мене тільки картка", - пояснив він. І додав, що навіть згадати, хто намальований на одній гривні, не може, бо й не знає, хто намальований на ста доларах. Від запитання про портрет на купюрі в 1 грн утік депутат Палатний.

Запитання про купівельну спроможність дрібних грошей так само було не з легких для нардепів. "Наскільки я пам’ятаю, 10 гривень достатньо, щоби купити батон хліба. Правильно?", - припустив Новінський. Бахтєєва ж припустила, що ні, бо за її уявленнями, хліб коштує біля 20 гривень. Острікова припустила, що 5-гривнева купюра потрібна для того, щоби можна було залишати чайові в кафе, де випив чашку кави. Новінський за 5 грн збирається проїхати в метро, а Німченко вважає, що така поїздка обійдеться дорожче.

А от із копійками в депутатів узагалі не склалося. "Копійок у мене нема, в мене портмоне дірявий", - сміється Німченко. Кужель запевняла, що дрібні гроші в неї є. "Я завжи кладу в гаманець дріб’язок, бо дуже невигідно на ринку і ярмарки – там вимагають копійки, а в тебе їх нема", - пояснила вона. Парасюк розповів, що для монет винайшов інше застосування. "У нас в офісі є ваза, і ми туди кидаємо дрібноту, а в кінці року за ці гроші робимо корпоратив", - розповів він. За його словами, торік у такий спосіб назбирали 7 тисяч гривень.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції