Другий тур місцевих виборів: хто став новим мером Луцька

Другий тур місцевих виборів: хто став новим мером Луцька

15 листопада вибори мерів відбулися в семи великих містах.

У Луцьку в другому турі виборів міського голови попередньо лідирує радник колишнього мера, член партії "За майбутнє" 32-річний Ігор Поліщук.

Про це йдеться 16 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

У ТВК до 03:00 ночі приймали протоколи і вже ближче до ранку з’явилися попередні результати на всіх 109 дільницях.

"Ще комісія працює, щоб вивірити всі цифри. Результати не зміняться. Переможцем другого туру в нас став Поліщук Ігор Ігорович, який набрав 54,6%", — зазначила голова Луцької ТВК Марія Парфенюк.

Загалом вибори у місті відбулися спокійно, без особливих порушень. Хоча і були на дільницях курйозні випадки. Так, жінка прийшла голосувати зі своїм псом. Ще один чоловік уже на іншій дільниці хотів подарувати членам комісії ножа. Коли ті, відмовилися, сховав його у кишеню і пішов у кабінку для голосування.

Була дуже низька явка. Проголосувало трохи менш ніж 26% виборців, тобто майже кожен четвертий лучанин.

Луцьк уже майже чотири роки без мера. У лютому 2017-го помер тодішній очільник міста. Позачергові вибори відтоді так і не відбулися. І от тепер нарешті місто матиме свого голову, офіційні результати будуть уже за кілька днів.

Зазначимо, 15 листопада другий тур виборів мерів відбувся в семи великих містах. Найближчої неділі, 22 листопада, вибори відбудуться ще в 12 містах, а 29 листопада – в Чернівцях.

Коли українці дізнаються остаточні результати другого туру місцевих виборів

Коли українці дізнаються остаточні результати другого туру місцевих виборів

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація