Другий тур виборів президента-2019 відбувся. Явка перевищила 50%

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найактивніше голосували виборці Львівської області.

Явка на виборах президента України у другому турі перетнула позначку в 50%. Таким чином, вибори вважаються такими, що відбулись.

Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

Оброблено дані з 198 виборчих округів, на дільниці прийшли 62,06% виборців. Поки найактивніше голосували у Львівській області 67,34%. Найнижча явка спостерігається у Закарпатській області. Там на дільниці прийшли всього 46,38% виборців.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

ВідеоШтаб Зеленського відреагував на перші результати екзит-полів

Кандидат у президенти Володимир Зеленський виступив у Facebook із першою промовою після оприлюднення результатів екзит-полів. Він подякував батькам, дружині та "Кварталу 95".  

Штаб Зеленського відреагував на перші результати екзит-полів

Залиште свій коментар

Вибір редакції