Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Другий тур виборів на Песах: головний рабин просить подовжити роботу дільниць для голосування

Інакше правовірні юдеї будуть позбавлені можливості проголосувати.

Головний рабин України і Києва Моше Реувен Асман просить подовжити роботу деяких виборчих дільниць в день другого туру виборів президента України. Це прохання до Центрвиборчкому мотивується єврейським релігійним святом Песах.

"У зв'язку з тим, що другий тур виборів президента України припадає на другий день свята Песах, під час якого за юдейськими законами заборонена будь-яка робота до сходу зірок, і з метою надання громадянам, які сповідують юдаїзм, можливості для реалізації свого виборчого права, прошу 21 квітня 2019 роки подовжити роботу деяких виборчих дільниць до 22:30, хоча б на одній ділниці у великих містах", - наголошує Моше Реувен Асман у листі до керівництва Центральної виборчої комісії України.

Цього року юдейське свято Песах починається на заході сонця в п'ятницю, 19 квітня. Воно триватиме до суботи, 27 квітня, а другий тур виборів запланований на неділю, 21 квітня.

ВідеоЦВК дала старт другому туру виборів президента

Там змагатимуться Володимир Зеленський, він отримав 5 мільйонів 700 тисяч голосів - 30,24% від загальної кількості. І чинний президент Петро Порошенко. У нього 3 мільйони голосів - 15,95%.  

ЦВК дала старт другому туру виборів президента

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції