Дружина 25 років вирощує хліб. Матіос розповів, звідки в нього Rolex та інші подарунки

Прокурор стверджує, що не має жодного стосунку до грошей своєї другої половинки. 

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв'ю "Українській правді" розповів про те, елітні годинники та інші коштовні речі йому дарує дружина, з якою в нього оформлений шлюбний контракт.

Журналіст звернув увагу на черевики Louis Vuitton військового прокурора та годинник Rolex.

"Подарунок дружини на 40-річчя", – сказав Матіос щодо коштовного аксесуара. Взуття він назвав виробом "модного українського бренду "Луцьк-Волинь".

На уточнювальне запитання про те, чим займається дружина і як заробляє на такі подарунки Матіос відповів, що його друга дружина "25 років вирощує хліб".

"Вирощує, зберігає та продає збіжжя: зерно, сою, на орендованих полях на Херсонщині. У неї 600 працівників. І я не маю ніякого відношення до її статків", - пояснив головний військовий прокурор.

За його словами, він не претендує на статки дружини за умовами укладеного між ними шлюбного контракту.

Як повідомлялося раніше, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос задекларував подарунок від дружини вартістю у майже 700 тисяч гривень.

Також у декларації за 2015 рік Матіос вказав спільну із дружиною Іриною Барах власність – доходи від ПП "Поліекспо" і ТОВ "Ампір". Засновником і бенефіціарним власником обох компаній є дружина військового прокурора.

Залиште свій коментар