Дружина Філатова поки безуспішно намагається повернути чоловіка до занять спортом

Мер Дніпра планує займатися боксом.

Міський голова Дніпра Борис Філатов, який назвав конкурс міст на Євробачення-2017 "пекельним компотом", на роботі набрав багато зайвих кілограмів, йдеться у "Світському житті".

Він зазначив у розмові із Осадчою, що "поки має підшкірний жир".

Дружину мера, Марину, у Дніпрі називають "першою леді". Жінка наразі намагається вмотивувати коханого повернутися до спорту.   

"Вона намагається, але в неї не виходить. На гарній роботі набрав зайвих 20 кілограмів. За три роки. Режиму ніякого, постійні нерви. Поки що спортом нехай вона опікується, але я думаю, що у спорт повернуся. Вона намагається мене навернути у біг, а секретар міської ради - у велосипед. Але якщо я повернуся у спорт, то тільки у бокс. Це більш практичні речі. Звісно, з мером Києва змагатися не вийде, але 10 років я займвався і доволі успішно", - розповів Борис.

Крім того, дніпровський мер поскаржився, що хоч і пройшов у Філадельфії в НАСА базову підготовку австронавта, до космічного кораблю навряд влізе.

Очільник міста зазначив, що чекає, допоки у країні "цей жах закінчиться". Тоді він планує втілити мрію про політ у космос та повернутися до спорту.

Нагадаємо, 24-го грудня минулого року Верховна Рада проголосувала за позбавлення мандату Бориса Філатова.

ВідеоМер Дніпра Борис Філатов планує відновити заняття боксом

Залиште свій коментар

Наступна публікація