Дружина Гриценка не змогла проголосувати з першого разу через відсутність у списку виборців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мостову не одразу знайшли у списку виборців.

Журналістка Юлія Мостова, дружина одного з кандидатів у президенти Анатолія Гриценка, не змогла проголосувати на виборах.

Про це повідомляє кореспондент ТСН Дар’я Счастлива.

Ще напередодні прізвище Мостової було у списках, а сьогодні не знайшли.

За словами Мостової, вона все життя була прописана і голосувала на одній дільниці.

Голосую за Україну без мародерів, у безпеці й добробуті! #ЧеснихБільше

Опубликовано Анатолій Гриценко Воскресенье, 31 марта 2019 г.

Своєю чергою Анатолій Гриценко зазначив, що зараз разом із юристами розбираються, чому прізвища Мостової немає у списках, під час перевірки електронного реєстру виборців два дні тому було.

Проголосували з дружиною. Точніше - проголосував я, дружина не змогла, попри те, що живе в будинку понад 40 років, в...

Опубликовано Анатолій Гриценко Воскресенье, 31 марта 2019 г.

Згодом у Центральній виборчій комісії запевнили, що знайшли Юлію Мостову у списках і запросили її прийти на дільницю ще раз.

"Ми зробили перевірку і за результатами перевірки встановили, що вона є в списках виборчої дільниці №800017 під номером 1269. Тому ми можемо запросити ще раз Юлію Володимирівну на дільницю проголосувати, вона є в списку", - сказав заступник голови ЦВК Олег Конопольський.

Після цього журналіст Маркіян Кушнір повідомив на своїй сторінці у Twitter, що Мостовій таки вдалося проголосувати.

Нагадаємо, у неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Дільниці відкрилися о 8:00.

У день виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції