Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина міністра Кутового заробляє на інвестиціях, а кохана Омеляна в бутику торгує дизайнерським одягом

Дружина Омеляна цього року задекларувала 605 тисяч гривень.

Депутати, мери, спікери, заступники спікерів отримали підвищення під куполом Ради.  Програма "Гроші" порахувала статки нових українських міністрів.

Новий міністр аграрної політики Тарас Кутовий за довгі роки роботи в аграрному бізнесі пустив міцне коріння - дружить із впливовими аграрними баронами і очолює "Спілку спасіння села". Міністр на рахунках у банках має більш ніж 300 тисяч гривень, а цінних паперів придбав аж на 13 мільйонів, але останній рік викручувався на депутатські 6,5 тисячі у місяць.

Його дружина Антоніна працює ведучою на одному із каналів. Також вона значиться як керуючий партнер інвестиційної компанії, де саме і працює ведучою. Саме ця компанія обслуговує великі українські агрохолдинги.

Міністр екології Остап Семерак по завершенню революції влаштовував журналістам екскурсії по автоскладами Державного управління справами, обіцяючи розпродати автопарк Кабміна Азарова.

За 2014 рік в декларації 43-річного львів'янина від "Народного фронту" з'явилися 4 мільйони.

Скромніше за всіх три роки тому, отримуючи 44 тисячі гривень на місяць, живе новий міністр інфраструктури Володимир Омелян. Якщо вірити декларації у  2013 він задекларував півмільйона доходу, земельну ділянку, квартиру, гараж і елітне авто Порше.

А у важкий 2014 Порше зник із декларації, а на його місце прийшла бюджетна Шкода. Через рік, заробляючи 66 тисяч гривень на місяць, авто з його декларації зникли взагалі.

Дружина у 37 річного міністра - відомий український дизайнер Світлана Бевза. Кажуть, лише за участь в "Українських тижнях моди", де Світлана з'являється регулярно, доводиться викладати ледь не десятки тисяч доларів. Бевза також має у центрі столиці свій бутик, де ціни не у гривнях, а у євро.

Дружина міністра цього року задекларувала 605 тисяч гривень. Виходить, що за рік вона продала 35 блузок.

Відео Хто з нових українських міністрів найбагатший

Залиште свій коментар

Вибір редакції