Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Нетаньягу жбурнула шматок українського хліба

ЗМІ також пишуть, що вона влаштувала скандал на борту літака.

Дружина прем'єра Ізраїлю Сара Нетаньягу під час офіційного візиту до України викинула хліб та сіль, якими подружжя зустрічала українська сторона в аеропорту.

Це потрапило на численні відео.

Так, глава уряду, знайомий з цим ритуалом, відламав шматочок хліба, вмочив в сіль і надкусив. Після цього він передав шматок дружині Сарі, але та кинула його на підлогу.

Окрім цього, ЗМІ пишуть, що у ніч проти 19 серпня на борту літака "Ель-Аль", який прямував до України, дружина глави уряду Ізраїля Біньяміна Нетаньягу Сара нібито влаштувала скандал через те, що екіпаж не привітав її належним чином.

Про це повідомляють Вісті Ізраїлю

Стверджується, що розгнівана Сара Нетаньягу піднялася зі свого крісла і попрямувала до кабіни пілотів. Туди її не пустили, і вона розлютилася ще більше.

Повідомляється, що в результаті командир корабля знову вітав подружжя Нетаньягу на борту – за 45 хвилин до посадки в Києві.

Також зазначається, що насправді командир корабля привітав Сару Нетаньягу і перед злетом, але вона, ймовірно, не розчула цього.

Тим часом президент Володимир Зеленський у понеділок, 19 серпня, проводить зустріч з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Це перший візит ізраїльського лідера до України від 1999 року. Напередодні Нетаньягу заявляв, що планує обговорити з Зеленським створення зони вільної торгівлі, пенсійну угоду та низку інших питань, які "ще більше зміцнять прекрасні стосунки між обома країнами". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції