Дружина Саакашвілі відмовилася від мандату грузинського парламенту

За попередніми даними, її місце займе екс-губернатор Кахетії Георгій Гвініашвілі.

Дружина третього президента Грузії Михеіла Саакашвілі Сандра Руловс відмовилася від депутатського мандату.

Про це повідомляє ЦВК Грузії.

Сандра Руловс була другим номером у списку колишньої правлячої партії "Єдиний національний рух", засновником якої був її чоловік. Депутатом парламенту вона стала після того, як ЄНД отримав 27 місць в парламенті Грузії за результатами виборів, які відбулися в два тури - 8 і 30 жовтня.

Щоправда, ЦВК Грузії не уповноважена знімати депутатів з посади, це має зробити парламент. Центральна виборча комісія представить парламенту лише прізвище її правонаступника.

За попередніми даними, місце Руловс в парламенті займе №28 у партійному списку "Національного руху", екс-губернатор Кахетії Георгій Гвініашвілі.

Сам Михеіл Саакашвілі після оголошення результатів виборів 8 жовтня закликав членів ЄНД відмовитися від участі в другому турі голосування і бойкотувати роботу парламенту дев'ятого скликання, поставивши під сумнів легітимність виборів. Однак політрада партії все ж ухвалила рішення брати участь у другому турі та працювати в парламенті, незважаючи на те, що правляча партія отримала конституційну більшість - 115 голосів, і у фракції не буде можливості впливати на процес ухвалення законів.

Нагадаємо, сьогодні, 7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів. Саакашвілі не збирається їхати з Одеси через "свої справи".

Президент України Петро Порошенко підпише відставку очільника Одещини Міхеіла Саакашвілі, якщо відповідне подання надійде від Кабміну.

Кабінет міністрів готовий узгодити заяву про відставку голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі. Документи з заявою про відставку ще не надійшли до Кабінету міністрів. Коли вони надійдуть, і якщо Міхеїл Саакашвілі не передумає, то уряд готовий дати своє погодження, однак рішення про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації є прерогативою президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: