Дружина Саакашвілі збирається балотуватися до парламенту Грузії

Це було самостійне рішення дружини політика.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі зізнався, що його дружина Сандра Рулофс балотується до парламенту Грузії, йдеться у "Світському житті".

Саакашвілі похизувався, що його дружина чудово говорить грузинською, та в оригіналі володіє мовою, якою розмовляють в тому регіоні, де вона балотується

"Вона балотується у парламент у "Стратегічному регіоні". Вона один із лідерів цієї партії. Треба розуміти, що вона - голландка. Вона розмовляє грузинською більш літературно ніж я. Вона також володіє в оригіналі мовою, якою розмовляють в цьому регіоні, де вона балотується. Насправді, я теж з того регіону, але я не розмовляю цією мовою, це мегрельська мова", - прокоментував Саакашвілі.

Він також зізнався, що піти у політику дружина вирішила самостійно

"Це була її власна ідея. Для мене це було також сюрпризом. Коли вона мені вперше про це сказала, це ми були разом в Буковелі. Ми поговорили про це. І коли вона це вирішила, я зараз бачу по телебаченню, такий ентузіазм у людей. Дійсно, у неї є підтримка", - поділився Саакашвілі.

Також політик додав, що має у планах повернення до Грузії.

"Я збираюся допомогти Грузії, коли вибори відбудуться, тому що буде складно, буде важко. Але я не можу залишити нашу боротьбу тут",- підсумував політик.

ВідеоМіхеіл Саакашвілі ходив до нічного клубу з бабусею та дідом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: