Дружина Тігіпка не знає, що її чоловік мільярдер

Дружина Тігіпка не знає, що її чоловік мільярдер

Вікторія Тігіпко стверджує, що не знає про мільярдні статки свого чоловіка / Фото: Світське життя

Вікторія Тігіпко стверджує, що посада її чоловіка не впливає на фінансування Одеського кінофестивалю. 

Дружина народного депутата Сергія Тігіпка Вікторія стверджує, що не знає про фінансові статки свого чоловіка. Про це вона заявила "Світському життю" під час фестивалю у Каннах.

На питання Каті Осадчої, як змінилося життя родини після того, як цього року Тігіпко потрапив до десятки найбагатших українців зі статком $ 1,2 млрд, його дружина відповіла, що вперше чує про збільшення доходів чоловіка.

"Ну я не встигла про це подумати. Від тебе дізналася такі цікаві цифри. Обов'язково погортаю журнал… який ти сказала? Форбес? Вчитаюся. Я думаю, що, напевно, все залишилося так само", - відповіла вона.

Крім того, Вікторія Тігіпко заявила, що перебування її чоловіка на посаді віце-прем'єра ніяк не вплинуло на фінансування Одеського міжнародного кінофестивалю, засновником якого вона є.

"На щастя, напевно, або на жаль, ми отримували підтримку у таких самих рамках як кінофестиваль Молодість та подібні івенти", - заявила дружина Тігіпка.

Проте, за власним зізнанням жінки, зараз фінансування її фестивалю зменшилося майже на 50%. Але зі зміною посади чоловіка, який зараз є народним депутатом, вона це не пов'язує.

"Нічого не змінилося, на жаль, також, за чотири роки. Ми отримувати стали ще менше. Так, цього року ще менше майже на 50%. Це не залежить від того, коли він покинув політику, тому що закладки і в наш бюджет відбуваються заздалегідь. Тому політика на це не впливає ніяк", - стверджує Вікторія Тігіпко.

Як повідомлялося раніше, рейтинг найбагатших людей України 2013 очолив Рінат Ахметов. А народний депутат Сергій Тігіпко вперше потрапив до цього списку як мільярдер, посівши 9 місце зі статком у $ 1,2 млрд.

Вікторія Тігіпко раптом дізналася, що її чоловік мільярдер

Вікторія Тігіпко раптом дізналася, що її чоловік мільярдер

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація