Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Тігіпка пригадала, як її не пустили на показ у Каннах через недотримання дрес-коду

Вікторія була обурена новоприйнятими протокольними правилами кінофестивалю.

Бізнес-леді та дружина нардепа Сергія Тігіпка, Вікторія, на Каннському фестивалі буде вбрана у сукні від українських дизайнерів, йдеться у "Світському житті".

"Життя спростилося з 2012-го року, коли ми подружилися із українськими дизайнерами, тепер ми їх активно підтримуємо в рамках кожного фестивального року. Цьогоріч з нами працює Олена Буреніна. Це – складна праця, я це зрозуміла тоді, коли почала думати про те, як готуватися і від цього в мене постійні мігрені. Цих мігренів мене позбавляють професіонали. У багатьох інших напрямках також. Потрібно працювати із професіоналами", - підкреслила Вікторія.

Громадський діяч, як справжня модниця, не обмежується одним варіантом lookу на престижній події у сфері кінематографу.

"Є п'ять варіантів, я думаю, буде із чого обирати, тому що я буду на відкритті цього року. Зазвичай я приїжджаю на закриття. Я оберу вже на місці під настрій", - запевнила дружина Тігіпка.

Жінка пригадала, як минулоріч її не пустили на вечірній показ у рамках фестивалю.

"Вони на два дні прийняли таку цікаву внутрішню протокольну постанову, що можна було прийти лише на підборах. У мене було дуже зручне взуття не на підборах, але вечірнє. І мені було дуже прикро, коли мене у нормальній сукні, але на низькому ходу розвернули. Зателефонувати було нікому. Але цей протокол потім відмінили, ми дуже обурились. Так що є свої моменти у Каннському кінофестивалі. Хоча в Каннах це не стометрівку пробігти – від одного готелю до іншого -  складно", - підсумувала бізнес-леді та громадський діяч.

Нагадаємо, Вікторія Тігіпко прокоментувала чутки розлучення із чоловіком-політиком.

Відео Як Вікторію Тігіпко не пустили на червоний хідник у Канні за порушення дрес-коду

Залиште свій коментар

Вибір редакції