Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друзі Манжосова заявили, що за участь у прес-конференції йому запропонували гроші

На прес-конференцію колишній актор "Кварталу" не прийшов.

Колишній актор "Кварталу-95" Денис Манжосов збирався сьогодні, 11 квітня, поділитися інформацію, чому шість років тому він посварився з Володимиром Зеленським і пішов з колективу. Він з'явився до орендованої зали за годину до події, але на саму прес-конференцію так і не прийшов. Про те, що врешті-решт, відбулося, у ТСН.19:30.

Перед початком конференції журналісти збираються у холі. Тут чекають на приїзд екс-кварталівця Дениса Манжосова. Цікаво, що хоче розказати колишній артист "Кварталу" та друг дитинства Володимира Зеленського. Чекають на нього і колишні колеги, які прийшли на прес-конференцію, але яких не пустили до зали. Розповідають, що про плани Дениса дізнались напередодні вечері. Комусь із колег навіть вдалося поспілкуватися з Манжосовим. Їм він зізнався, що за участь у прес-конференції йому запропонували гроші та просування його творчого проекту. Утім, хто саме, не сказав.

ВідеоКолишній "кварталівець" Денис Манжосов не з'явився на анонсовану прес-конференцію

Що саме хотів повідомити екс-артист "Кварталу" і друг Володимира Зеленського, невідомо. Зв'язку наразі із ним немає. Раніше він повідомив організаторам прес-конференції, що зробить відеозвернення і все пояснить, але воно й досі не з'явилось.

Колишній "кварталівець" Денис Манжосов не з'явився на анонсовану прес-конференцію

Денис Манжосов - друг-дитинства Володимира Зеленського. Від початку створення "95-го Кварталу" був одним з авторів і актором шоу. Шість років тому після численних конфліктів, зокрема через проблеми із наркотиками, він припинив співпрацю та спілкування із кварталівцями. Покинув дружину, яка й досі працює у "Кварталі", сина та поїхав у США

Разом із журналістами на прес-конференцію прийшли молодики у чорному. Організатори заходу заспокоюють, о це охорона Манжосова. Головного учасника чекали майже годину, коли раптом у фойє з'явилися рятувальники, поліція та вибухотехніки. Хтось невідомий повідомив про замінування.

Ще за півгодини директор агенції повідомляє, що Манжосова не буде. Утім, розповів, що годину тому його бачили в будівлі. Це зафіксували і камери відеоспостереження. Манжосов зайшов у конференцзалу, одразу вийшов та поїхав на авто.

"Ми прийшли раніше і зустріли його на вході. Він ще здивувався, коли я привітався з ним. Він був таким схвильованим - це було видно по обличчю", - розказує фотограф видання "Українська правда" Ельдар Сарахман.

Організаторам Манжосов нібито надіслав смс-повідомлення. У ньому розповідає, що йому погрожують, а побачивши своїх друзів, він передумав. За це просить вибачення.

Увечері Манжосов з'явився в ефірі телеканалу "Прямий". Там заявив, що "ніколи не бачив, як Зеленський вживав наркотики – це дурниця, висмоктана з пальця". "Мій основний посил, що я хотів донести журналістам - всі дуже сильно хочуть почути від мене якісь неправильні слова, якісь коментарі, якісь провокації в сторону одного з кандидатів в президенти", - сказав він, коментуючи, що саме збирався повідомити журналістам.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції