Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський після консультацій у фейсбуку відкликав законопроєкт про податок на обмін валют

Депутат заявив, що думка виборців для нього важливіша за власні розрахунки.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський відкликає законопроєкт про оподаткування роздрібної купівлі іноземної валюти. Про це він повідомив у своєму фейсбуку.

Я провёл опрос среди своих подписчиков (часть из которых является нашими избирателями) по поводу введения 1% сбора при...

Опубліковано Александром Дубинским Четвер, 10 жовтня 2019 р.

Політик послався на дані опитування, котре він провів у соціальній мережі серед читачів своєї сторінки. За підсумками цього онлайн-голосування ідею стягувати 1% вартості оперцій в обмінниках на користь держави підтримали 21% читачів, тоді як проти цього виступили 79%.

Дубінський додав, що участь в цьому голосуванні взяли понад 10,7 тисяч юзерів, частина з яких є його виборцями. "В результаті опитування відкликаю відповідний законопроект 2208", - повідомив народний обранець. На підтвердження цього він навів фотографію листа, скерованого до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

7 жовтня повідомлялося, що народний депутат від "Слуги народу", заступник голови податкового комітету Олександр Дубінський запропонував новий податок у розмірі 1% встановлюється на суми купівлі іноземної валюти у готівці. Гроші, які надійдуть, мають скеровувати на рахунки головних управлінь казначейства, але вони передбачаються для розвитку спорту. Як саме гроші використовуватимуть на розвиток спорту, у документі не зазначено.

Відео Валютні гойдалки: давно небачене зростання курсу викликало ажіотаж серед українців

Після кількамісячного зниження курсу долара останні дні спостерігалося його стрімке зростання. Валюта піднялась у ціні майже на гривню. І одразу з'явився дефіцит у валютних обмінниках. Що далі буде з курсом - у сюжеті.  

Валютні гойдалки: давно небачене зростання курсу викликало ажіотаж серед українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції