Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський пояснив, звідки в його родини 24 квартири та 17 автівок

Він каже, що всі свої гроші заробив законно.

Народний депутат від "Слуги Народу" Олександр Дубінський заявив, що всі автівки та квартири з розслідуванні Bihus.info були придбані його родиною майже 20 років тому, і це не таємниця.

Про це депутат сказав у кулуарах Верховної Ради, передає "НАШ".

Разом з цим Дубінський каже, що ніколи не приховував свій фінансовий стан.

"Ці всі квартири, автомобілі моєї родини — вони всі були ще в кінці 90-х – на початку 2000-х, завжди оформлювалися прямо на членів нашої родини, і про це всі знають від 2015-го року", — зазначив депутат.

Він запевнив, що кошти заробив у законний спосіб та податки з них були вкладені в економіку України.

"Продовжуються ці періодичні виходи цих замовних сюжетів, що у Дубінського є квартири і машини. Просто вони вже вийшли у своєму рівні на Бігуса і це все подано, ніби це якесь відкриття… Якщо Бігуси в кожному своєму розслідуванні випрошують гроші, то я цього не роблю", — додав Дубінський.

Нагадаємо, родина народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського володіє великою кількістю об'єктів нерухомості та автомобілів. На депутата, його дружину та його матір записано 17 машин, 24 квартири, 70 соток землі та два будинки. Загальна вартість цього майна становить 2,5 мільйони доларів. Про це йшлося у розслідуванні програми "Наші гроші" на Bihus.Info. 

Сам Олександр Дубінський назвав розслідування "заказухою". Появу нового розслідування він пов'язує з ексочільницею Нацбанку України Валерією Гонтаревою та головою правління "Райффайзен Банку Аваль" Олександром Писаруком.

Відео Депутатський детектор брехні: як свідчили Дубінський та Арахамія

Процедура тривала допізна. Задля неї офіційно уклали угоди з фахівцями-поліграфологами. Це означає, що результати зможуть використати правоохоронці у випадку розслідування корупційного скандалу у фракції "Слуга народу". І Давид Арахамія, і Олександр Дубінський до поліграфолога прийшли, але свідчив лише Дубінський. Бо тільки до нього фахівець підготував запитання. Арахамія свідчитиме у четвер.

Депутатський детектор брехні: як свідчили Дубінський та Арахамія

Залиште свій коментар

Вибір редакції