Дуда запросив Зеленського до Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інформацію про це наводить офіс речника МЗС сусідньої країни.

Президент Польщі Анджей Дуда запросив нового президента України Володимира Зеленського відвідати його країну. Запрошення передав глава міністерства закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

Дипломат відвідав Київ і взяв участь у церемонії інавгурації українського президента. Прес-служба польського МЗС повідомляє, що протягом дня Зеленський знайшов час на розмову з Чапутовичем, до якої також долучився посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцкі. Саме під час цієї розмову Чапутович передав главі української держави запрошення від президента своєї країни Анджея Дуди відвідати Польщу.

Згідно з повідомленням польського МЗС, також гості говорили із Зеленським про перспективи розвитку двостороннього співробітництва, зокрема в економічній і соціальній сферах, а також міжнародну політику – інтеграцію України та ЄС і регіональні ініціативи. Окремою темою було порозуміння в історичному діалозі.

ВідеоПротидія агресії РФ і реформи – теми перемовин Зеленського з керівниками іноземних делегацій

Україна і надалі може розраховувати на підтримку Сполучених Штатів - про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі. Зеленський подякував і висловив сподівання на зустріч із президентом США Трампом. Зі своїми колегами президент України говорив про грузинський досвід боротьби з корупцією, естонські напрацювання у сфері кіберзахисту. Президенту Литви подякував за допомогу у лікуванні наших поранених бійців та підтримку України на шляху до НАТО.    

Протидія агресії РФ і реформи – теми перемовин Зеленського з керівниками іноземних делегацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції