Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європарламенті пояснили логіку Путіна щодо видавання паспортів мешканцям ОРДЛО

Він вважає, що Росія хоче використати момент.

Депутат Європарламенту від Польщі Міхал Боні назвав російську паспортизацію жителів окупованого Донбасу "дуже небезпечним явищем", пише "Укрінформ".

За його словами, таким чином Росія хоче використати момент. "Це рішення є скандальним. Це свого роду спроба використати момент, адже Європа зараз живе виборами до Європарламенту, а Україна - часом після президентських виборів. Ніхто не має часу зосереджуватися на цьому", - сказав Боні.

Рішення про надання жителям окупованих територій російського громадянства – це спроба підкупу українців, вважає євродепутат. Утім, за цим указом президента Росії можуть стояти глибші мотиви формального заволодіння територією України в майбутньому.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

2 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України, зокрема переселенців з Криму і Донбасу. 

ВідеоУказ щодо паспортів нікчемний, його мета - особливо цинічна – МЗС України

Міністерство закордонних справ висловило ноту протесту стосовно опублікованого указу Путіна про спрощений порядок отримання російського громадянства для українців, зокрема, для мешканців нині окупованих частин Донеччини, Луганщини та Криму. Такі пропозиції - юридично нікчемні і Україна їх не визнаватиме. Тож дипломати вимагають негайно скасувати усі протиправні рішення з приводу паспортизації громадян України.    

Указ щодо паспортів нікчемний, його мета - особливо цинічна – МЗС України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції