"Дуже нудно": Саакашвілі розповів, де і як влаштувався після депортації з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик також прокоментував свою депортацію з України.

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі, який був депортований з України, розповів як влаштувався у Нідерландах.

В інтерв’ю «Медузі» Саакашвілі сказав, що він їздить Європою.

«Я їжджу Європою - весь час переміщаюся між Брюсселем, Мюнхеном, Амстердамом, Варшавою і Тернезеном, це місто моєї дружини. Я не звик до осілого і спокійного європейського життя, і, звичайно, мені дуже приємно бути в маленькому місті в Південних Нідерландах, де тебе всі знають, де люди дуже добре налаштовані. Всі їздять на велосипедах, всюди в кафе усміхаються, в магазинах дають знижки, всі співпереживають ... Але все одно це нудно, дуже нудно”, - зазначив він.

Він додав, що був у Варшаві лише день.

«Коли я в'їхав до Польщі, умова було такою. У Польщі з Україною є угода щодо реадмісії. Але поляки чітко сказали, що реадмісія можлива, якщо вона буде добровільною, без застосування якоїсь грубої сили, тим більше якогось збройного ескорту. Українці порушили всі ці угоди, але поляки виявилися перед фактом - я вже в Польщі. Там мене зустріли депутати сейму, зі мною спілкувалося керівництво міністерства внутрішніх справ, держсекретар міністерства внутрішніх справ”, - розповів Саакашвілі.

Окрім того, політик прокоментував свою депортацію з України.

«Скрутили руки, чомусь наділи на голову якусь кепку, щоб я не бачив нічого. Причому (люди, які виселяли – Ред.) прикидалися українськими прикордонниками, хоча це була особиста охорона Порошенка і співробітники охоронної компанії, якою володіє бізнес-партнер Порошенка Кононенко”, - зазначив Саакашвілі.

ВідеоСаакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 2021-го року

Заборона поширюється на усі пункти пропуску на кордоні. Про це повідомив сам Саакашвілі, оприлюднивши у соцмережі відповідь прикордонників на запит його адвоката. 12-го лютого Саакашвілі затримали у київському ресторані та депортували до Польщі.

Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 2021-го року

Нагадаємо, 12 лютого лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі   затримали в ресторані "Сулугуні" на Музейному провулку в Києві. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

Його перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії "Джетсторі". Вартість перельоту склала 8,5 тисячі доларів. Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає.

14 лютого у Нідерландах Міхеілу Саакашвілі видали документ, що дозволяє йому перебувати та працювати на території Євросоюзу.  16 лютого зранку екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі перебував у аеропорту Мюнхена (там відбувалася міжнародна безпекова конференція). Журналісти ТСН випадково зустріли його в транзитному терміналі. Згодом стало відомо, що адвокати Саакашвілі подали до Європейського суду з прав людини скаргу щодо незаконності процедури видворення підзахисного з України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції