"Дуже поважаю думку цих людей" - прем'єр про вплив Богдана та Єрмака на призначення в уряді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гончарук заперечив, що співбесіди з кандидатами на посади в уряд відбуваються в Офісі президента.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що під час ухвалення кадрових рішень в уряді радиться із головою Офісу президента Андрієм Богданом та помічником глави держави Андрієм Єрмаком, оскільки дуже поважає їхню думку. Але Гончарук наголосив, що саме він несе відповідальність за всі призначення.

Про це голова уряду розповів 9 лютого в ефірі телеканалу ICTV.

"Я дуже поважаю думку цих людей (Богдана і Єрмака – ред.), тому я із ними раджуся. Отакий вплив вони мають", - пояснив Гончарук.

Прем'єр додав, що кінцеве рішення він ухвалює сам і відповідальність за призначення бере на себе. Гончарук зауважив, що намагається порадитися з усіма ключовими людьми у команді й докладає зусиль, щоб "усім працювалося максимально комфортно".

"Я як прем'єр-міністр ухвалюю рішення про внесення кандидатур міністрів у парламент, тому остаточне рішення і відповідальність за них тут несу я. Але щоб всім працювалося комфортно, я намагаюся порадитися з усіма ключовими людьми в команді", - розповів Гончарук.

Крім того, прем'єр зазначив, що інформація про те, що нібито співбесіди на посади членів Кабміну проходять в Офісі президента, не відповідає дійсності. З його слів, це відбувається лише у Кабінеті міністрів.

"Вони проходять в уряді. А лише, коли мені потрібна порада президента і коли я вже хочу представити кандидатів, яких я б пропонував підтримати парламенту, я йду і раджусь з президентом як з лідером нашої політичної команди", - пояснив прем’єр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що у 2020 році уряд планує скорочення державного апарату щонайменше на 10%. 

Також прем’єр заявив, що запропонував призначити на посаду міністра молоді та спорту колишнього воротаря "Динамо" Олександра Шовковського. 

Відео Помічник президента Андрій Єрмак дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

Чи вважають у команді Зеленського, що відносини з європейцями після публікації розшифровок треба ремонтувати? Чи бачать у скандалі російський слід, про який сказала Ненсі Пелосі? І чи є розуміння, як з цього випробування вийти сильнішими? Дивіться в інтерв'ю помічника президента Андрія Єрмака.  

Помічник президента Андрій Єрмак дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

Залиште свій коментар

Вибір редакції