Два десятки зустрічей Порошенка в США. З ким та про що розмовляв президент України

У Нью-Йорку відбувається Генасамблея ООН.

Неефективність ООН, паралелі між діями Росії в Сирії та Україні, невизнання міжнародною спільнотою виборів в окупованому Криму і десятки зустрічей – такі короткі підсумки візиту президента України Петра Порошенка до США на Генасамблею ООН.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

За останні два дні український президент провів більше двох десятків зустрічей. Одну з найвідповідальніших він залишив насамкінець. Стосувалася вона грошей, мала тривати годину. Візаві Порошенка була директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Зустріч, яка передбачала декларативність намірів більше, ніж обговорення деталей, тривала лише півгодини. Президент її не коментував, замість нього це зробила прес-служба МВФ:

"21 вересня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зустрілася з президентом України Петром Порошенком. Під час зустрічі вони обговорили поточний економічний розвиток, керманич МВФ наполегливо закликала продовжувати впровадження курсу реформ, який був узгоджений з МВФ".

Про летальну зброю, за словами Порошенка, він під час зустрічей із главами держав, у тому числі, і США, не говорив.

"У нас відбулася довга розмова з президентом Сполучених Штатів Бараком Обамою, де ми мали можливість обговорити і подальші кроки щодо імплементації Мінських домовленостей. Домовленість про летальну зброю буде досягнуто під час наступних переговорів. Ми на сьогоднішній день не ставили питання про летальну зброю, в нас на сьогоднішній день стоїть на порядку денному питання реалізації тих домовленостей про постачання пакету, який складає 600 мільйонів доларів, які Сполучені Штати Америки виділили на підтримку нашого сектору оборони і безпеки", – сказав Порошенко.

У публічних виступах український президент був більш переконливим – закликав світову спільноту не визнавати дійсними результати виборів до Державної Думи Росії, проведені в окупованому Криму, закликав ООН підтримати резолюцію на підтримку прав кримських татар. Розповів світові з трибуни ООН про тортури дітей на окупованому Донбасі та наголосив на необхідності зміни статуту ООН, зокрема, в частині можливості позбавлення права вета Росії як члена Ради безпеки.

Наталка Пісня

ВідеоУ США директор МВФ та Петро Порошенко обговорили економічний розвиток України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: