Чотири народні депутати вийшли зі складу фракції Порошенка

Чотири народні депутати вийшли зі складу фракції Порошенка

Фото: president.gov.ua

Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віталій Купрій та Андрій Денисенко заявили про вихід із фракції БПП.

Андрій Денисенко вирішив вийти з БПП. / Фото: 9-channel.com
Народні депутати від Блоку Петра Порошенка Андрій Денисенко та Віталій Купрій заявили про свій вихід зі складу фракції.

Про це вони заявили під час прес-конференції у Дніпропетровську.

За словами Денисенка, "травля дніпропетровської команди" була можлива лише за команди "фас" президента Порошенка.

Депутат Купрій наголосив, що він виходить із фракції БПП на знак протесту: "Порошенко дестабілізує ситуацію на Дніпропетровщині".

Зокрема, він розповів, що особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника в СБУ у п'ятницю, 20 березня.

"Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який взагалі був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по "міліцейській" 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади", - запевнив Купрій.

Він також додав, що вбивства, кришування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді.

"Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через 2 дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда кришується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій. Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні", - наголосив політик і зазначив, що вирішив заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка.

Окремо Купрій перерахував основні причини, через які він вирішив піти з фракції БПП:

1. Не виконав своїх передвиборчих обіцянок з продажу бізнесу - Липецької фабрики та 5-го каналу.

2. Увійшов у змову з антидержавними олігархами і надав вказівку не розслідувати злочини режиму Януковича як злочинної організації.

3. Разом зі своєю ставленицею - головою НБУ Гонтаревою нажив мільярди на нестабільності грошової системи.

4. Покриванням нефахового керівництва Генштабу і держзради в СБУ сприяв загибелі наших бійців на Донбасі.

5. В угоду Путіну порушив міжнародні зобов'язання України перед Європейським Союзом і зупинив процес ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, щоб не сісти самому за грати за масові вбивства мирного населення на Донбасі.

6. Провалив реформу правоохоронних органів, податкової системи та сприяв ухваленню антинародного бюджету і зниженню соціальних стандартів.

7. Затягує створення незалежного Антикорупційного бюро.

8. Протиправно впливає на правосуддя в резонансних кримінальних справах. У справі "Гонгадзе" заблокував процес розсекречення матеріалів справи, щоб надати можливість замовникам вбивства уникнути покарання.

9. Заблокував процес реабілітації політв'язнів режиму Януковича та створив прецедент кримінального переслідування учасників мирних протестів, які критикують владу.

10. Підтримує принцип "вибіркового правосуддя" та бездіє у випадках очевидного порушення прав людей.

За словами депутата, Порошенко "продовжує обманювати український народ".

До того ж Купрій закликав всіх членів фракції БПП, які поділяють його думку, долучитись до нього і створити окрему депутатську групу, "яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах".

Пізніше стало відомо, що з БПП вийшли загалом уже 4 депутати. До Віталія Купрія та Андрія Денисенка також приєдналися Олександр Дубінін та Валентин Дідич.

Нагадаємо, раніше голова Фіскальної служби зі скандалом пішов із Кабміну.

Повʼязані теми:

Наступна публікація