"Двері залишаються відкритими": у Порошенка відреагували на демарш УПЦ МП

Дата публікації
Перегляди
3843
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Двері залишаються відкритими": у Порошенка відреагували на демарш УПЦ МП

Хресний хід УПЦ КП у Києві / Фото: Reuters

Керівників церкви Московського патріархату продовжують запрошувати до участі в об’єднавчому процесі.

Глава держави Петро Порошенко залишається відкритим для діалогу з представниками Української православної церкви Московського патріархату. Про це пише Українська правда з посиланням на прес-службу Адміністрації президента.

"Президент України готовий до діалогу. Двері "Українського дому" залишаються відкритими", – наводить видання слова представників АП.

Порошенко та Вселенський патріарх підписали угоду про співпрацю в створенні незалежної церкви

Порошенко та Вселенський патріарх підписали угоду про співпрацю в створенні незалежної церкви

На Банковій наголошують, що Порошенко кілька тижнів тому ініціював зустріч з усіма архієреями Московського патріархату в Україні та запросив їх до "Українського дому". "Але той, хто не хоче результату, шукає причин для відмови. Так і велика частина архієреїв УПЦ (МП) почала шукати пояснення, щоб не прийти на зустріч: мовляв, місце не підходить", – пояснили в адміністрації.

У Порошенка вважають, що мова ультиматумів і реалізація написаних у Москві сценаріїв не зможуть зірвати процес створення помісної православної церкви в Україні. "Цей процес підтримує абсолютна більшість громадян нашої держави. Тому іти проти волі власного народу – це очевидно шлях в нікуди", – заявили на Банковій, але запевнили, що президент ще раз запросив владик Московського патріархату до діалогу.

Наступна публікація