"Дядя" та Нижние". Журналісти Bihus.info розповіли про чотири групи впливу в штабі Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До таких висновків розслідувачі дійшли з ймовірного листування низки офіційних і неофіційних членів Зе-команди.

Виборчий штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського умовно поділений на чотири групи, які контролюють окремі напрямки роботи та мають своїх лідерів

Про це журналісти Bihus.info встановили з ймовірного листування низки офіційних і неофіційних членів Зе-команди.

"Квартал", "Дядя", "Нижние" та "Регионы" - так описав структуру штабу Зеленського у розпал передвиборчої кампанії координатор Зе-команди Олександр Корнієнко у листуванні з виконавчим продюсером "Кварталу" Сергієм Трофімовим.

Групою "Дядя" керує адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан. Роль Богдана як посередника між Зе-командою і Коломойським олігарх фактично сам підтвердив у розмові з Bihus.Info, стверджують журналісти.

За словами розслідувачів, з листування членів Зе-команди можна зрозуміти, що функції Богдана в штабі Зеленського виходять далеко за межі юридичного напрямку. У листуваннях співробітники штабу говорять між собою, що у Богдана є відокремлений "медіа-офіс" з власним бюджетом, управлінням та повноваженнями.

Ще одна з груп впливу у штабі Зеленського – група "Нижние". Назва групи збігається, ймовірно, з прізвищем лідера – юриста Сергія Нижного. Нижний і його юридична компанія "Хіллмонт Партнерс" співпрацювали з "Кварталом", консультували студію щодо податків, зараз обслуговують партію. За словами штабістів, група "Нижние" - теж абсолютно окрема одиниця.

Третю групу штабісти називають "Регионы". Лідер цієї групи – Ілля Павлюк, якого в листуваннях називають "Ілля Миколайович". За президентства Януковича Павлюк "засвітився" помічником нардепа Ігоря Калєтніка.

Головна функція Павлюка в штабі Зе – координація і фінанси регіональних представників Зе-команди. Наприклад, пошук фізичних осіб-підприємців зі стабільним доходом та без боргів для поповнення через них виборчого фонду або ж контроль на місцях.

Четверта група впливу у штабі - "Квартал". Її лідери – бізнес-партнери Зеленського за кіноіндустрією брати Сергій та Борис Шефіри. Проаналізувавши листування, можна припустити, що Сергій вирішує фінансові питання.

Жодного із цих членів команди, як зазначають журналісти, Зеленський не показав в ефірі ток-шоу "Право на владу" як своїх публічних представників.

ТСН.ua звернувся до прес-служби команди Зеленського для отримання коментаря, але на момент публікації його не отримали.

Нагадаємо, у четвер, 18 квітня, кандидат в президенти Володимир Зеленський в ефірі ток-шоу "Право на владу" представив свою команду

Руслан Стефанчук - ідеолог команди, відповідає за реформування держінституцій та законопроектну роботу; Іван Баканов - голова партії “Слуга народу”; Дмитро Разумков - питання внутрішньої політики; Олександр Данилюк - міжнародні відносини, фінансова та банківська політика; Руслан Рябошапка - правоохоронна та антикорупційна політика; Галина Янченко - антикорупційна політика та діджитал-рішення для держави; Денис Монастрирський - правоохоронні органи; Сергій Іонушас - органи правосуддя; Іван Апаршин - експерт з безпеки та оборони; Ірина Венедиктова - реформи у судовій системі; Данило Гетманцев - економіка, фінанси та оподаткування; Вікторія Страхова - банківська діяльність; Михайло Федоров - керівні напрямки діджитал Зе-команди, ціль діяльності "Держава у смартфоні"; Олександр Мережко - міжнародні відносини та народовладдя; Олег Бондаренко - екологічний напрямок; Марина Бардіна - політика рівних прав та можливостей жінок та чоловіків; Сергій Кальченко - експерт з виборчого законодавства та європейських стандартів з прав людини; Андрій Герус - енергетика, ЖКХ та антимонопольне регулювання; Сергій Бабак - освіта та наука; Євген Комаровський - експерт з медицини.

Докладніше про кожного з команди - у нашому матеріалі.

ВідеоМені байдуже, що думає Коломойський – Зеленський у "Праві на владу"

На програму "Право на владу" він прийшов із двома десятками людей, які по черзі розповіли над чим та як працюватимуть. З відомих загалу постатей у команді кандидата Олександр Данилюк, він був міністром фінансів в уряді Гройсмана; Руслан Рябошапка – колишній член НАЗК і Євген Комаровський – відомий у країні педіатр. Зеленський заявив, хтось з них зможе обійняти державну посаду, а сам пообіцяв, якщо порушить закон, то негайно піде у відставку.  

Мені байдуже, що думає Коломойський – Зеленський у "Праві на владу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції