Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джерела говорять про переформатування уряду Гройсмана. Стали відомі прізвища кандидатів

Розмови ведуться на Банковій та в Кабміні.

Після Великодніх свят склад Кабінету міністрів можуть змінити. Про це ТСН.ua повідомили джерела в оточенні президента та в уряді.

Наразі жодних рішень про переформатування членів Кабміну немає, однак такі розмови ведуться за зачиненими дверима в Адміністрації президента та уряді.

Серед прізвищ тих, кого можуть замінити, називають в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, міністра фінансів Олександр Данилюка, в.о. міністра АПК Максима Мартинюка. Так, народного депутата з фракції Блоку Петра Порошенка Костянтина Яриніча можуть призначити на посаду очільника МОЗ. За інформацією джерела, міністром фінанісів може стати народний депутат з пропрезидентської фракції Ніна Южаніна, а Міністерство аграрної політики та продовольства України лишається за квотою групи "Удар".

Крім того, у квітні очікується створення нового Міністерства ветеранів, квота якого так само буде належати БПП.

Співрозмовники стверджують, що проти такого переформатування виступає прем'єр-міністр Володимир Гройсман, адже за таких обставин президент збільшує свій вплив на уряд.

Сама Супрун спростувала своє звільнення. На її думку, ініціатива надходить від тих, кому заважає "ефективний старт медреформи". Вона подякувала усім, хто підтримав її листами та дзвінками. Також вона зазначила, що отримала дзвінок підтримки від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Роман Кравець

ВідеоВолодимир Гройсман готовий йти на чергові парламентські вибори

Вони мають відбутися восени 2019 року. Прем'єр вважає щодо виборів потрібно ухвалити новий виборчий закон. Нові вибори мають відбутись за відкритими партійними списками, поєднаними із мажоритаркою. Це, вважає політик, має підвищити політичну відповідальність парламентарів перед виборцями.

Володимир Гройсман готовий йти на чергові парламентські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції