Джонсон восени хоче вивести Британію з ЄС без угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидат на прем'єрське крісло заявив, що вони готові до жорсткого "Brexit".

Лідер виборчих перегонів за посади лідера Консервативної партії і прем'єр-міністра Великобританії Борис Джонсон впевнений, що до 31 жовтня вони будуть готові до виходу з Євросоюзу без угоди.

Про це він повідомив в інтерв'ю газеті The Sunday Telegraph.

За словами політика, країна була готова до виходу з Євросоюзу ще наприкінці березня. Він вважає "критично важливим", щоб Європа зрозуміла, що Британія готова піти без угоди.

"Ми в значній мірі були готові 29 березня. І ми будемо готові до 31 жовтня. І дуже важливо, щоб наші партнери це розуміли. Вони повинні дивитися в очі і думати: "Боже мій, ці британці дійсно збираються піти. І вони збираються піти на цих умовах. Всі, хто говорить, що не можуть змиритися з ідеєю про Brexit без угоди, насправді мають на увазі, що не хочуть йти взагалі", – сказав він.

Нагадаємо, 24 травня британський прем'єр-міністр і лідер консерваторів Тереза ​​Мей оголосила про те, що піде у відставку через неможливість реалізувати вихід країни зі складу ЄС. Вона залишатиметься на посаді глави уряду, поки партія не вибере нового лідера. Цей процес розпочався 10 червня й має завершитися в другій половині липня.

Двома фіналістами на посаду лідера Консервативної партії Великої Британії та прем’єр-міністра країни стали колишній та чинний голови МЗС - Борис Джонсон та Джеремі Гант. Після цього голосування близько 160 тисяч членів партії голосуватимуть поштою за фіналістів. Очікується, що нового голову партії, який обійме й посаду прем’єр-міністра, оберуть до кінця липня. Варто зазначити, що на всіх етапах Джонсон перемагав із значним відривом від опонентів.

Відео Головного претендента на пост прем’єра Британії викликали до суду

Позивач стверджує що Борис Джонсон брехав, коли стверджував що країна віддає ЄС 350 мільйонів фунтів на тиждень. У 2016 році це був один з головних лозунгів прихильника "Брекзиту" перед референдумом про вихід Британії з Євросоюзу.  

Головного претендента на пост прем’єра Британії викликали до суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції