Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Джуліані справив на мене серйозне враження": Кернес розповів про співпрацю з адвокатом Трампа

Ексмер Нью-Йорка консультує Харків, причому безкоштовно.

Колишній мер Нью-Йорка та адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані допомагає Харкові в побудові аналогічної до американської служби 911 структури. Про це заявив мер українського міста Геннадій Кернес в інтерв’ю theБабель.

"Джуліані справив на мене серйозне враження. Він добре знається на проблемах юридичної безпеки та міського простору. Побачивши, що тут є необхідність створення ситуаційного центру для більш якісної роботи поліції та МНС, запропонував допомогти", - пояснив харківський градоначальник.

За його словами, співпраця між містом і американцем триває. "Ми працюємо з його представниками. Він створив 911 в Нью-Йорку, і наша делегація їздила до США, нас возили у ці центри, показували, як вони працюють, ми спілкувалися з колишнім начальником поліції Нью-Йорка. Зараз він постійно нас консультує", - пояснив Кернес.

Мер Харкова також заявив, що Джуліані допомагає українському місту "поки безкоштовно". Щодо чуток про вартість зустрічі з Джуліані в 400 тисяч доларів і можливу сплату цієї суми російським бізнесменом українського походження Павлом Фуксом, Керенс відповів: "Фукс за походженням, у душі – харків'янин. Він завжди допомагає місту у питаннях, пов'язаних з меценатством. Питання краще адресуйте йому".

ВідеоДобірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Багаторічний очільник Харкова вирізняється особливою манерою спілкування, як з підлеглими, так і з пересічними людьми. ТСН склала добірку найбільш відомих його публічних висловлювань.

Добірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції