Е-десятина: чиновників закликали пожертвувати гроші на потреби військових

Кожному із заможних можновладців волонтери обіцяють написати листа з проханням.

Волонтери та ветерани АТО провели акцію "е-десятина". Вражені деклараціями чиновників активісти написали листи народним обранцям із закликом віддати частину своїх статків на українську армію, йдеться в ТСН.16.45.

Для початку вирішили написати десять листів найзаможнішим народним обранцям. Тут і брати Дубневичі з БПП, і опоблоківець Шуфрич, і головний радикал країни Олег Ляшко, на загал - представники всіх парламентських партій.

Волонтери зазначають, що депутати у своїх програмах декларували патріотизм та шалену любов до Батьківщини, тому час переходити від обіцянок до реальних справ.

Перші десять листів надіслали зі столичного головпоштамту і пообіцяли звернутися до кожного депутата та чиновника.

"Ми просимо, якщо не десятину, то годинники, там є годинники по 200 тисяч доларів, машини. Ми перерахували їх в тепловізори. Наприклад, годинник депутата Хомутинника коштує як шістдесят тепловізорів, як 14 реанімобілів, як сім квартир для сімей загиблих в АТО", - каже волонтер.

Активісти закликали чиновників пожертвувати частину своїх шалених статків на армію

Волонтери та ветерани АТО провели акцію "Е-десятина". Вражені деклараціями чиновників, активісти написали листи народним обранцям із закликом віддати частину своїх статків на українську армію. Для початку вирішили написати десять листів найзаможнішим народним обранцям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: