Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-дружина свободівця Швайки розбила під його будинком наметове містечко і вимагає повернути сина

Колишня дружина депутата звинувачує його у викраденні їх 5-річного сина.

Колишня дружина народного депутата від "Свободи" Ігоря Швайки Ольга розбила під будинком екс-чоловіка наметове містечко і вимагає від нього повернути їй вкраденого сина. Жінка провела ніч у наметі і не збирається йти, поки не побачить свою дитину, пише "Сегодня".

За словами Ольги, днями їй стало відомо, що її 5-річного сина Тараса, якого вона не бачила більше трьох тижнів, Швайка сховав у квартирі в Чугуєві. Екс-дружина нардепа припускає, що її дитина знаходиться в квартирі брата нової дружини Швайки Олени Злобіної.

"Ми тричі просили брата відкрити двері, він не хотів, і тільки через деякий час погодився. Там я побачила кросівки і речі свого сина, але Тараса не було", - розповіла Ольга.

Тепер жінка впевнена, що дитину заховали у сусідів, з якими родичі Швайки підтримують дружні стосунки.

На місце тричі приїжджала міліція і здійснювала поквартирний обхід, проте дитину так і не знайшли. Щоправда, у двох квартирах двері так і не відкрили. Колишня дружина депутата стверджує, що це - помешкання саме тих сусідів, які спілкуються зі Швайкою.

"Це як раз ті квартири, в яких, як підозрюємо, і знаходиться моя дитина. Але увійти без згоди господарів і ордера правоохоронці не можуть", - нарікає Ольга.


За словами колишньої дружини нардепа, вона навіть зверталася до нинішньої коханої Швайки Олени Злобіної.

"Я попросила, щоб вона допомогла розібратися в конфлікті і не підтримувала бік чоловіка. Я волала до її совісті, адже вона майбутня мати. На запитання, де знаходиться Тарас, вона сказала, що не може повідомити без згоди чоловіка. Потім передзвонив сам Ігор і заявив, що якщо я зараз же відкличу всіх активістів, пресу та міліцію, тоді у мене є шанси домовитися з ним у мирному порядку. Я відповіла, що зроблю це тільки за однієї умови: коли побачу свою дитину", - заявила Ольга.

Крім того, вона повідомила, що пізно ввечері Швайка прилетів з Києва і знову просив її розпустити людей і вирішити питання полюбовно.

"На це я відповіла, що полюбовно буде, тільки якщо діти залишаться зі мною за рішенням суду, він забирає свою квартиру і вирішує питання з аліментами. Мені від нього нічого не потрібно, крім моїх дітей", - сказала Ольга.

Нагадаємо, колишня дружина свободівця Швайки звинуватила його у викраденні сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції