Екс-глава АП Ложкін запросив до інвестиційної ради низку відомих іноземних інвесторів

Також наразі йдуть переговори з багатьма відомими іноземними інвесторами, які в майбутньому можуть ввійти до складу ради.

Екс-глава Адміністрації президента України Борис Ложкін, якого указом президента призначили головою Національної інвестиційної ради, запросив до інвестиційної ради низку відомих іноземних інвесторів. Про це він повідомив під час засідання Національної ради реформ, передає УНІАН.

Так, Борис Ложкін до ради запросив одного з найбільших у світі інвесторів, фінансиста Джорджа Сороса, головного виконавчого директора компанії Unilever Пола Полмана, а також керівництво азербайджанської компанії SOCAR. 

"Ми обговорювали з кількома іноземними інвесторами їх потенційну участь у цій раді. Попередньо погодилися на участь в інвестиційній раді Джордж Сорос, Пол Полман - головний виконавчий директор Unilever і голова всесвітньої ради підприємців і сталого розвитку, керівництво SOCAR – найбільшої державної компанії Азербайджану", - сказав Ложкін.

За його словами, також наразі йдуть переговори з багатьма відомими іноземними інвесторами, які в майбутньому можуть ввійти до складу ради.

Ложкін вважає, що активізація роботи Національної інвестиційної ради, залучення інвестицій і створення нормального бізнес-клімату в Україні сприятимуть зростанню національної економіки.

Нагадаємо, сьогодні, 29 серпня, стало відомо, що Борис Ложкін полишив посаду очільника Адміністрації президента. Водночас президент зауважив, що Ложкін залишається на посаді радника та членом Нацради реформ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: