Екс-голова ДФС пояснив, чому не з’явився на допит до САП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вже тиждень перебуває за кордоном.

Колишній очільник Державної фіскальної служби Мирослав Продан заявив, що не з’являвся на допити до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, тому що перебуває на лікуванні за кордоном, а також через неналежний виклик його на допит правоохоронцями.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Щодо заяв керівника САП Назара Холодницького. Нагадую, виїхав я за кордон 05 листопада. Лише 07 листопада начальник 6 відділу САП Козачина С.С. надіслав мені повідомлення у вайбер. Я відповів, що перебуваю за кордоном. І щойно повернусь в Україну, обов’язково з’явлюся до САП.  Додатково адвокати перевірили законність такого виклику у вайбері на відповідність до норм кодексу. Виявилося, що надіслані мені фото по вайберу, що відкриваються у некоректному стані - не є належним повідомленням на виклик в розумінні закону, про що подані відповідні заяви до САП", - заявив Продан.

Він також зазначив, що надіслав САП роз’яснення, за якими вказує причини, чому не має можливості прибути на допит 15 листопада. Крім цього Продан пояснив, що виїжджав до Німеччини через Молдову, оскільки гостював у батьків, які живуть за 180 кілометрів від Кишинева.

На жаль, мою поїздку на лікування у Німеччину використали для брудних спекуляцій. Деяких представників ЗМІ не зацікавив...

Опубліковано Мирославом Проданом Середа, 14 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 13 листопада з’явилась інформація про те, що колишній очільник Державної фіскальної служби Мирослав Продан начебто втік з України та не з’являється на допити до САП. Сам Продан заявив, що перебуває на лікуванні в Німеччині.

ВідеоМирослав Продан замість допиту вирушив на лікування до Німеччини

Антикорупційна прокуратура надіслала повістку колишньому головному податківцю Мирославу Продану, щоб розпитати про походження його нерухомості у Туреччині та схеми при експорті горіхів. Однак виявилось, що екс-посадовець вже тиждень як за кордоном. 

Мирослав Продан замість допиту вирушив на лікування до Німеччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції