Екс-голову "Нафтогазу" Дубину визнали невинним у "газовій справі" Тимошенко

Екс-голову "Нафтогазу" Дубину визнали невинним у "газовій справі" Тимошенко

Справу проти екс-глави "Нафтогазу" щодо газових контрактів Тимошенко закрито / Фото: Архів

Було встановлено, що Дубина діяв за вказівкою Тимошенко, підписуючи газові контракти з Росією.

Генеральна прокуратура України закрила кримінальну справу проти екс-голови правління НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини, який підозрювався в перевищенні влади і службових повноважень під час підписання газової угоди з Росією у 2009 році.

Як повідомили в прес-службі ГПУ у вівторок, 16 липня, під час досудового слідства було встановлено, що Дубина діяв за прямою вказівкою екс-прем'єра Юлії Тимошенко, при цьому був введений нею в оману.

У прес-службі підкреслили, що 11 січня 2012 року слідчий обґрунтовано закрив кримінальну справу стосовно Дубини через відсутність в його діях складу злочину.

Як повідомлялося, справу проти Дубини було порушено в квітні 2011 року за перевищення влади і службових повноважень. Він давав свідчення під час судового процесу проти Тимошенко у "газовій справі". Як заявила під час суду екс-прем'єр, Дубина давав свідчення під тиском.

Печерський райсуд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація