Екс-керівник ДФС Продан утік з України - журналіст

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість сам екс-очільник фіскальної служби розповів, що перебуває за кордоном на медичному обстеженні.

Колишній виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан утік з України до Молдови.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Євген Плінський.

"Продан втік з України! За інформацією моїх джерел, цими вихідними екс-в.о. глави ДФС Мирослав Продан, який обіцяв поборотися на конкурсі за посаду глави ДФС, втік до Молдови", - заявив він.

За словами Плінського, втеча була здійснена через пункт пропуску "Могилів-Подільський".

"Комічності ситуації додає те, що вивезли його мало не в багажнику, на "евроблясі" під керуванням молдованина", - додав журналіст.

Також Плінський зазначив, що причина втечі Продана є очевидною.

"Як я вже говорив раніше, над усією митно-податковою вертикаллю Гройсмана нависла загроза масових затримань, і Мирослав Васильович в цьому ланцюжку зі своєю нерухомістю в Туреччині був "найсмачнішою" персоною. У рамках розслідування його діянь, Продана кілька разів викликала на допит САП, але він не з’являвся. Найближчий допит мав бути завтра, в середу, 14 листопада, після якого, у разі неявки, могло статися його затримання", - розповів він.

Окремо журналіст запевнив, що має документи на підтвердження своїх слів,  і пообіцяв невдовзі оприлюднити подробиці втечі Продана.

Продан сбежал из Украины! По информации моих источников, в эти выходные, экс-в.о. главы ГФС Мирослав Продан, который...

Опубликовано Evgeniy Plinskiy Понедельник, 12 ноября 2018 г.

Своєю чергою сам Продан на своїй сторінці у соцмережі спростував інформацію про втечу, пояснивши свій виїзд за кордон необхідністю медичного обстеження.

"На початку листопада запланував поїздку за кордон для медичного обстеження, щоб переконатись у правильності поставленого діагнозу, оскільки, на думку наших лікарів, моя проблема вирішується лише хірургічним шляхом. Довгий час відкладав це питання, після звільнення з ДФС нарешті з’явився вільний час. 7 листопада, вже перебуваючи у клініці, несподівано дізнався від адвокатів, що САП надіслала повістку з вимогою з’явитись до слідчого. У САП наполягають, що надіслали повістку 2 листопада, але дата її реєстрації – 6 листопада. Більше того, повістка спрямована на адресу, де ніколи не проживала моя родина", - наголосив він.

За словами Продана, складається враження, що виклик навмисно надіслали на адресу, яка не має до нього жодного стосунку, і саме в той період, коли він перебуває на лікуванні за межами України, щоб його дискредитувати, створивши враження, ніби уникає спілкування з правоохоронними органами.

"Зовсім не здивуюсь, якщо незрозуміла гра слідчих органів має на меті оголосити мене у розшук, щоб безпідставно та бездоказово зробити винним. Маю велику надію, що це збіг обставин чи необачність виконавця. Після повернення з лікування я зможу повною мірою надати необхідні документи та пояснення. Наголошую, що моя позиція відповідальна та чесна, а спроби довести протилежне є марними", - заявив екс-глава ДФС.

З часу звільнення з ДФС жодного разу не давав інтерв’ю. Принципово не вважав за потрібне коментувати чи спростовувати...

Опубликовано Мирославом Проданом Вторник, 13 ноября 2018 г.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має персональні претензії до Продана через те, що його підлеглі допускають випадки контрабанди. Крім того, Луценко повідомляв і про тиск на правоохоронців з боку ДФС під час розслідувань злочинів на митницях. У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обіцяє захищати в.о. голови Державної фіскальної служби, який, на його думку, розпочав справжню боротьбу з контрабандою. Однак Гройсман не заперечив, що в ДФС є "паршиві вівці". 

За даними джерел ТСН.ua Луценко вже передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження щодо в.о. голови ДФС Продана.

Після цього Кабінет міністрів звільнив виконувача обов'язків голови ДФС Мирослава Продана за власним бажанням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції