Екс-керівник служби кримінальної розвідки розповів, кому можуть бути вигідні смерті впливових регіоналів

Сплеск смертності серед колишніх можновладців завжди йде за зміною режиму.

Смерть Олександра Пеклушенка вже третя серед відомих регіоналів-нардепів. До цього мертвими знайдені Станіслав Мельник та Михайло Чечетов.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, смерті, дуже схожі на самогубства, косять лави і колишніх можновладців.

У великій політиці Олександр Пеклушенко з 2002 года. У Раду потрапив по мажоритарці від провладного альянсу "За єдину Україну". За місяць - перекинувся до ПР. Відтоді, її не полишав. У виступах Пеклушенко затято гнув політику ПР.

У листопаді 2011-го очолив запорізьку облдержадміністрацію.  ЗМІ його пов'язували з місцевим кримінальним авторитетом - "смотрящим" області - Євгеном Анісімовим.  Під час Революції Гідності, запоріжці, які вийшли на Майдан - під вікна кабінету Пеклушенка, не один раз вимагали від нього скласти повноваження.  Пеклушенко не раз виходив до протестувальників, але на вимоги не приставав.

Ця смерть - третя, гучна для Запорізького краю. Наприкінці лютого повішеним знайшли мера Мелітополя Вальтера. Його адвокат, заступник керівника міськвідділу міліції - Олександр Бордюга -  також помер. Офіційної причини його смерті так і не назвали.

Серед нардепів- регіоналів, смерть Пеклушенка, також третя - цього тижня з вогнестрільним пораненням знайдений Сергій Мельник, до цього - Михайло Чечетов.   Екс-колега небіжчиків, Тарас Чорновіл міркує: усі троє були залежними від "покровителів".

"Всі троє, які покінчили поки що життя самогубством, удар ніколи тримати не вміли. Оце одна з особливостей, які їх виділяють", - каже Чорновіл.

Сплеск смертності серед колишніх можновладців завжди йде за зміною режиму. За злочини, скоєні під час його панування, має хтось сплатити - переконує відомий український оперативник Валерій Кур. 

"Люди розуміють, що прийде час і треба буде розрахуватися жорстко. Щоб не платила вся родина, вони залишають їм частину крадених грошей, добре ім'я та уходять з життя", - каже засновник і перший керівник служби кримінальної розвідки  УБОП України Валерій Кур

За його словами, ці смерті можуть бути вигідні всім. Колишнім соратникам, бо їхні таємниці завжди залишаться таємницями, нинішній владі - бо не випливе нічого зайвого та самим  правоохоронцям - бо зі смертю підозрюваного можна тихо закрити гучне кримінальне провадження.

Нагадаємо, журналісти спробували дізнатися, кого міг перед смертю "здати" Чечетов.

ВідеоЩо спільного у драматичних самогубствах регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: