Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-"кварталівець" Манжосов скликав прес-конференцію щодо Зеленського, потім втік і не виходить на зв'язок

На заході анонсували викривні матеріали про кандидата.

Сьогодні, 11 квітня, колишній учасник "Кварталу 95" Денис Манжосов скликав прес-конференцію, на якій збирався розповісти про свого колишнього шефа Володимира Зеленського. Захід, анонсований на 15:30, станом на 16:20 ще не розпочався, однак в кулуарах вже стався скандал.

Організатори прес-конференції не пустили до зали колишніх колег Манжосова за "Кварталом" – Олександра Пікалова та Артема Гагаріна. Мовляв, вони не є журналістами, а захід лише для преси.

"Кварталівці" розповіли, що прийшли на конференцію послухати, бо дуже здивовані тим,  що після 6 років поза "Кварталом" Манжосов вирішив заговорити. Також зазначили, що дружина Манжосова досі працює у "Кварталі" адміністратором.

На запитання, чому на їхню думку колишній колега вирішив виступити, Пікалов відповів: "Гроші потрібні".

Станом на 16:30 повідомили, що спікера не буде та прес-конференція не відбудеться. Як розповів директор інформагенства "Українські новини", у прес-залі яких мав статись захід, Манжосов приїхав за годину до призначеного часу конференції, оглянув територію, вийшов з приміщення та сів у таксі. Якийсь час машина стояла під будівлею та поїхала. Більше зв'язатись з організаторами зустрічі не вдалось. Залу було орендовано на годину, тож по закінченню цього часу захід оголосили таким, що не відбувся.

У анонсі заходу зазначалось: "Вперше за весь час участі Володимира Зеленського в передвиборній боротьбі його колись найближчий друг і партнер Денис Манжосов дасть прес-конференцію, де розповість, як вони росли разом від 5-річного віку, що відбувається за лаштунками КВК, як виник "95 Квартал" і чи є у нього покровителі сьогодні, як і чому найближчі друзі не спілкуються вже 5 років після 30-річної дружби, і відповість на запитання журналістів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції