Екс-міліціонери, що стали приватними детективами, побоюються отримувати ліцензію в поліції

Приватні слідчі вимагають собі за регулятора не МВС, а Міністерство юстиції.

Верховна Рада зробила крок до легалізації приватних детективів. Криміналісти кажуть, що насправді ця діяльність існує всі роки незалежності, а документів щодо її узаконення писали щонайменше вісім. Утім, увесь цей час МВС не хотіла ділитися хлібом, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Автори законопроекту переконують, що легальне приватне детективне агентство - це можливість людям отримати якісні послуги, а бюджету - податки.

Нардеп Оксана Продан каже, що "в нас багато чоловіків шо не пройшли переатестацію, але вони повинні працювати і це й закон створює нові робочі місця".

Але от саме з цим будуть проблеми, обурюються нинішні детективи. Адже видавати дозвіл на їхню діяльність - за законопроектом має Національна поліція.   

Приватні слідчі вимагають собі за регулятора не МВС, а Міністерство юстиції, а із майбутнього закону  хочуть  прибрати вимогу про вищу юридичну освіту для детективів. Інакше, застерігають, що підуть у підпілля.

Автори законопроекту водночас запевняють, що готові його скоригувати, щоби екс-міліціонери не боялися отримувати ліцензію у колишнього роботодавця. 

Верховна Рада зробила крок до легалізації приватних детективів

Криміналісти кажуть, насправді ця діяльність існує всі роки незалежності, а документів щодо її узаконення писали щонайменше вісім. Утім весь цей час МВС не хотіла ділитися хлібом. 

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: