Екс-міліціонери, що стали приватними детективами, побоюються отримувати ліцензію в поліції

Приватні слідчі вимагають собі за регулятора не МВС, а Міністерство юстиції.

Верховна Рада зробила крок до легалізації приватних детективів. Криміналісти кажуть, що насправді ця діяльність існує всі роки незалежності, а документів щодо її узаконення писали щонайменше вісім. Утім, увесь цей час МВС не хотіла ділитися хлібом, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Автори законопроекту переконують, що легальне приватне детективне агентство - це можливість людям отримати якісні послуги, а бюджету - податки.

Нардеп Оксана Продан каже, що "в нас багато чоловіків шо не пройшли переатестацію, але вони повинні працювати і це й закон створює нові робочі місця".

Але от саме з цим будуть проблеми, обурюються нинішні детективи. Адже видавати дозвіл на їхню діяльність - за законопроектом має Національна поліція.   

Приватні слідчі вимагають собі за регулятора не МВС, а Міністерство юстиції, а із майбутнього закону  хочуть  прибрати вимогу про вищу юридичну освіту для детективів. Інакше, застерігають, що підуть у підпілля.

Автори законопроекту водночас запевняють, що готові його скоригувати, щоби екс-міліціонери не боялися отримувати ліцензію у колишнього роботодавця. 

ВідеоВерховна Рада зробила крок до легалізації приватних детективів

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: