Екс-міністр, глава суду, судексперт: журналісти розповіли, з ким зустрічався Грановський

Екс-міністр, глава суду, судексперт: журналісти розповіли, з ким зустрічався Грановський

Дата публікації
Перегляди
5642
Екс-міністр, глава суду, судексперт: журналісти розповіли, з ким зустрічався Грановський

"Схеми"

Депутата називають "куратором судової та правоохоронної системи".

Народний депутат України від "БПП" Олександр Грановський, якого називають куратором судової та правоохоронної систем від влади, в один день зустрічався з чинними і колишніми чиновниками у київському ресторані "Ink".

Відео зустрічей опублікували журналісти програми "Схеми".

Спочатку Грановський мав тривалу зустріч з колишнім міністром енергетики і вугільної промисловості Володимиром Демчишиним. За словами депутата, його пов'язують з екс-міністром суто приятельські стосунки.

Потім Олександр Грановський пересів за інший столик, де на нього чекав директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувин. За словами депутата, метою зустрічі було знайомство з сином Рувина.

Після цього Грановський розмовляв з главою окружного суду Києва Павлом Вовком, а потім – із Сергієм Тищенко, власником компанії Укройлпродукт, яка купила заарештовані нафтопродукти олігарха Сергія Курченко.

Обранець від "БПП" пояснив, що із Тищенком зустрівся випадково і не підтримує з ним відносини відносини. Тищенко також відмовився коментувати мету зустрічі.

У цьому ж ресторані Олександр Грановський зустрічався із скандальним прокурором із угрупування "Лисі птахи" Сергієм Лисенком, якого на посаді поновив саме очолюваний Павлом Вовком окружний суд Києва.

Свою зустріч з Лисенком Грановський прокоментував так: "На мою думку, він досить досвідчений, талановитий і в широкому сенсі слова сильний прокурор, до послуг якого я іноді вдаюся", - сказав депутат.

Як повідомлялося раніше, нардеп Микола Томенко стверджував, що у БПП Грановський виконує роль помічника Ігоря Кононенка та вирішує "складні і делікатні" завдання. 

За словами журналіста Дмитра Гнапа, Грановський - давній друг нардепа Ігоря Кононенка, обидва є неформальними кураторами фракції БПП, а Лисенко - ватажок прокурорського угрупування "Лисі птахи".

За інформацією Гнапа, це угрупування допомагало Грановському та його бізнес-партнеру олігарху Андрію Адамовському віджимати у естонських інвесторів столичний торговий центр "Скай-Мол".