Екс-міністр культури Нищук зізнався, чи говорив із президентом про повернення на посаду

Народний артист України не виключає варіанту поновитися у міністерському кріслі.

Український актор та колишній міністр культури Євген Нищук, який обіймав цю посаду із з 27-го лютого до другого грудня 2014-го року, не має прямих амбіцій повернутися на цю посаду, йдеться у "Світському житті".

Нещодавно його ім'я на фракції БПП знову фігурувало як ім'я міністра культури. Стосовно цього Євген маж чітку позицію.

"Я нікуди не мічу. З першого дня завершення моєї каденції багато хто з колег з різних фракцій: не знаю, Євгене, чому так вийшло, подивишся з боку, переоціниш щось, проаналізуєш. Нам так здається, що ти ще повернешся. Так було із самого початку, це відверто", - зазначив він.

Екс-міністр без високої посади почувається вельми спокійно та гармонічно.

"Я не був одержимий, правда. Я казав, що не приховую, що був дещо заскочений зненацька, скажімо так, і навіть – шокований. Але потім я завдяки творчій роботі, завдяки тому, що я прийшов в улюблений колектив  - національний театр імені Івана Франка, і завдяки іншим колективам, з якими працюю, я знайшов повну гармонію для себе", - наголосив артист.

Коментувати та розцінювати свої шанси на повернення до Кабміну Нищук не хоче, оскільки вважає такі прогнози несерйозними. Крім того, колишній політик зізнався, чи не обговорював майбутнє та можливе повернення із Порошенком.

"Зараз питання стоїть в цілому про уряд. Щось загадувати – це невдячна річ. Сьогодні одна фракція скаже одне, друга – інше. Є такий теж момент: ну не забули, дуже дякую, - зауважив Євген. Ні, я не мав розмови з президентом. Я ще раз кажу, що із першого дня ця розмова була і серед депутатського корпусу. На все воля Божа, насправді, яка здійснюється через парламент і політику", - підсумував колишній міністр культури.

ВідеоЄвген Нищук оцінив свої шанси на отримання крісла міністра культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: