Екс-міністр охорони здоров'я пояснив, чому не голосував за медичну реформу Супрун

Олег Мусій запропонував альтернативну реформу.

Позафракційний народний депутат Олег Мусій, який у 2014 році очолював Міністерство охорони здоров'я, не підтримав закон щодо зміни системи охорони здоров'я.

В ефірі ток-шоу "Право на владу" він заявив, що запропонований закон лише погіршить стан медицини.

"Ми ж не хочемо побудувати будь-що, що буде набагато гірше… Будь-яка реформа повинна передбачати краще, а коли пропонована реформа передбачає гірше, я не хочу гірше власному народу", - сказав Мусій.

Депутат зазначив, що він був автором альтернативної медичної реформи і голосував саме за неї.

"Я проаналізував внесені урядом і Міністерством охорони здоров'я законопроекти, і подав альтернативу, яка зменшує усі корупційні ризики, надає доступність медичної допомоги. І це базується на моїх напрацюваннях, будучи на посаді міністра охорони здоров'я", - сказав Мусій.

ВідеоЕкс-міністр охорони здоров’я пояснив, чому не проголосував за медичну реформу

Нагадаємо, Верховна Рада з третьої спроби ухвалили законопроект, який має запустити в Україні медичну реформу. За законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (№6327) у першому читанні проголосували 227 народних обранців. Спочатку у першому читанні  за документ проголосували лише 224 народних обранців, а на повторному голосуванні 218 нардепів. 

Окрім цього, український парламент не зміг ухвалити у першому читанні урядовий законопроект про зміни у фінансування медичних послуг. За законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України (№6329) у першому читанні проголосували 163 нардепа. 

Нещодавно активісти вимагали від народних депутатів прийняти пакет законопроектів, який запустить медреформу. "Щодня в Україні вмирає 67 людей через відсутність ефективної медичної системи - це ціна, яку ми платимо, зволікаючи з реформою охорони здоров'я. Вся Україна звертається до депутатів - голосуйте за життя!", - повідомила Супрун. 

Якщо Верховна Рада схвалить кілька законопроектів, що дадуть старт реформі медицини, то вже з 1 липня в Україні з'явиться нова найпрестижніша професія – сімейний лікар. Такий медик отримуватиме на місяць від 15 до 25 тисяч гривень. 

ВідеоВР ухвалила законопроект про медичну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: