Екс-міністри розповіли про підземні ходи, що з'єднують Раду, Кабмін та АП

Дата публікації
Екс-міністри розповіли про підземні ходи, що з'єднують Раду, Кабмін та АП

Луценко стверджує, що влада часто користуються тунелями / Дзеркало тижня. Україна

Колишні чиновники стверджують, що в разі необхідності тунелі можуть служити схованкою.

Під Верховною Радою, Адміністрацією президента й Кабміном існує система підземних ходів, якою з'єднані головні держустанови країни. Про це повідомив екс-міністр Кабінету міністрів, регіонал Анатолій Толстоухов.

"Ці ходи, по суті, починають використовуватися під час революційних або протестних подій. Спочатку я знайомився з тунелями один раз, щоб розуміти, що це за об'єкт. А повною мірою користувався ними у 2004 році під час "сидіння в Кабміні", - розповів Толстоухов Вестям.

За словами екс-міністра, тунелі добре освітлюються і, у разі необхідності, можуть навіть опалюватися.

"Потрапити в тунелі можна зсередини будівлі Кабміну. Є і ліфт, і сходи. Путівників по ходах, на скільки мені відомо, немає, а більшість членів уряду могли тільки чути або разово бачити ці спуски. У тунелях досить просторо, необхідності пригинатися або на зразок того немає", - повідомив регіонал.


Цю інформацію підтвердив виданню один з нардепів першого скликання. За його словами, підземні тунелі дуже схожі на метро, "але там не так гарно".

Такі ж дані в екс-міністра МВС Юрія Луценка, який днями заявив про це на повний голос. Правда, за словами опозиціонера, влада часто користуються тунелями.

У секретаріаті Кабміну, в свою чергу, запевнили, що ходи дійсно є, але їх використовують нечасто.

Як повідомлялося раніше, зранку 4 грудня до Маріїнського парку почали стягувати бійців "Беркут"

Наступна публікація