Екс-міністру доходів і зборів Клименку оголосили про підозру - помічник генпрокурора

Дата публікації
Екс-міністру доходів і зборів Клименку оголосили про підозру - помічник генпрокурора

Генпрокуратура оголосила про підозру екс-міністру Клименко / gbgalsgallery.com

Було встановлено, що Клименко заволодів держкоштами на суму 616 млн грн.

Генеральна прокуратура України 23 грудня повідомила про підозру у вчиненні злочинів колишньому міністру доходів і зборів України Олександру Клименко.

Про це повідомив старший помічник генерального прокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 29 грудня.

"Встановлено, що він, з використанням службового становища голови Державної податкової служби України в період з листопада 2011 року по серпень 2012 заволодів державними коштами на суму 616 млн грн шляхом безпідставного перерахування вказаних коштів з рахунків Державного казначейства України на поточний банківський рахунок підконтрольного йому фіктивного підприємства під виглядом бюджетного відшкодування податку на додану вартість", - написав Карпунцов.

Екс-міністру інкримінується вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Як відомо, у зазначений період головою Державної податкової служби України (з 7 листопада 2011-го по 24 грудня 2012 року) був Олександр Клименко. У період з 24 грудня 2012 року по 27 лютого 2014 року Клименко був міністром доходів і зборів України.

Як повідомлялося раніше, Клименко намагається втекти з-під санкцій та "розморозити" активи за допомогою ізраїльських адвокатів.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація